Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.03.2019

Результат засідання за 26 березня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 березня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПП «АВТОКОМ-2005 ПЛЮС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕК «МЕТА»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ»;

ТОВ «КОМПЛАЙТ»;

ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА»;

ТОВ «НЕЗАЛЕЖНА ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА»;

ТОВ «ПЕО»;

ТОВ «ПОЛУК»;

ТОВ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ»;

ТОВ «ТД «ЛУБНИГАЗ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО»;

ТЗОВ «ЛЕМБЕРГ СОЛАР»;

ТОВ «САНВІН 12»;

ТОВ «САНВІН 14».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕК «СОЛАР КАПІТАЛ»;

ТОВ «САНСОЛАР».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ».

 

6. Відмовити ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

7. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

8. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАКАРПАТГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

9. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу позапланової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

10. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХАРКІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу позапланової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

11. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу планової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

12. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХАРКІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу планової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

13. Накласти штраф на ТОВ «САН ЕНЕРГО» за дотримання Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

14Накласти штраф на ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

15. Накласти штраф на ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019). 

 

16. Накласти штраф на ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019). 

 

17. Накласти штраф на МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.03.2019).

 

18. Застерегти КП «ЖИТОМИРМІСЬКГАЗ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

19. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ «ЗОРЯ» - «МАШПРОЕКТ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

21. Анулювати ТОВ «ЛІМІК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

22. Провести позапланові перевірки для таких компаній: ПАТ «ВІННИЦЯГАЗ», ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ», ПАТ «ДНІПРОГАЗ», ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ», ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ», ПАТ «ЗАКАРПАТГАЗ», ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ», ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ», ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ», ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ», ПАТ «ЛЬВІВГАЗ», ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ», ПАТ «РІВНЕГАЗ», ПАТ «СУМИГАЗ», ПАТ «ХАРКІВГАЗ», ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ», ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ», ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

23. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на квітень 2019 року.

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та/або комунальних послуг, та врегулювання спорів».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК ВЕЛИКА ДОБРОНЬ» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 17 Д), ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Раївської об’єднаної територіальної громади Миролюбівського старостинського округу сільської ради).

 

27. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРОМЕТЕЙ ЕТГ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СКІФІЯ-СОЛАР-1» (СЕС «СКІФІЯ-СОЛАР-1»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СТАРВОЙТ» (СЕС «Таборівка»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «СКІФІЯ-СОЛАР-1» (СЕС «СКІФІЯ-СОЛАР-1»)», ТОВ «СТАРВОЙТ» (СЕС «Таборівка»)», ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, територія Криничанської селищної ради), ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» (3 – 4 черги СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Виноградівська сільська рада (за межами населеного пункту), ТОВ «ПРОМЕТЕЙ ЕТГ» (СЕС «Покров»), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (8 – 9 та 11 – 19 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради)).

 

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2068 «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2019 рік»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2069 «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2019 рік»;

«Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) операторам систем розподілу у ІI кварталі 2019 року»;

«Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) постачальників універсальних послуг у квітні 2019 року»;

«Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – другої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов'янської ТЕС»;

«Про внесення зміни до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води».

 

29. Перенести на 29 березня розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2108 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux