Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.09.2018

Результат засідання за 25 вересня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 вересня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ТРАНС ПРЕМІУМ»;

ТОВ «ГАЗ ХОЛД ТРЕЙД»;

ТОВ «ОХОРОННА КОМПАНІЯ «ПОЛКАН»;

ТОВ «ПРЕМІУМ ГАЗ ЕКСПОРТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ПЛЮС»;

ПРАТ «МХП ЕКО ЕНЕРДЖИ»;

ПП «ОККО КОНТРАКТ»;

КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ»; 

ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ»;

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЛСЛ»;

ТОВ «ЮСГ-БРИЛІВКА»;

ТОВ «НР СОЛАР».

 

4. Переоформити КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

5. Анулювати ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САН ЕНЕРГО»;

ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ». 

 

7. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС».

 

8. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік:

КП «БАХМУТ-ВОДА»;

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

9. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

КП «Міськтепловоденергія»;

Концерну «Міські теплові мережі».

 

10. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

11. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.09.2018).

 

12. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.09.2018).

 

13. Провести позапланові виїзні перевірки:

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»;

ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖІ ГЕНІЧЕСЬК».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 січня 2018 року № 43 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ЕК «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»;

«Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат постачальників універсальних послуг від постачання електричної енергії побутовим споживачам (населенню)».

«Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат постачальників універсальних послуг від постачання електроенергії побутовим споживачам (населенню), які розраховуються за тарифами, диференційованими за періодами часу».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬТЕНА ГНГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (7 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Ж), ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.» (1 черга СЕС-1 Херсонська обл., Білозерський р-н, межі Музиківської сільської ради), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (Северинська СЕС), ТОВ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ» (2 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропавлівка, вул. Центральна, 1А), ПП «АЛЬТЕНА ГНГ» (СЕС м. Київ, пр. Академіка Палладіна, 33 та СЕС Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-М), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 40 – 34), ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ (електростанція на біомасі (з використанням відходів лісового господарства) Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Королівка, вул. Загора, 49 Б), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки» для:

ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

ПАТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВГАЗ»;

ПАТ «ХЕРСОНГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов:

«Про схвалення Інвестиційної програми ПрАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ПрАТ «Черкаське хімволокно» на 2019 рік».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка, вул. Північна, буд. 113)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ГРУП»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка, вул. Північна, буд. 113), ТОВ «ГРІН ТЕК» (2 черга СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Могутнє, вул. Садова, 33-а), ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ГРУП» (СЕС Івано-Франківська обл., с. Жураки, вул. Січових Стрільців, 41 А)).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи»;

«Про встановлення тарифу на транспортування аміаку магістральними трубопроводами ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК» для споживачів України по маршруту РС-33 – Одеський припортовий завод»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 581».

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 22 червня 2012 року № 806»;

«Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Центренерго» для реалізації проекту реконструкції енергоблоку № 2 Трипільської ТЕС»;

«Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2018 року».

 

21. Перенести розгляд питань про:

прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ»;

схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки» для: ПАТ «ДНІПРОГАЗ», ПрАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» та ПАТ «РІВНЕГАЗ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux