Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.05.2017

Результат засідання за 25 травня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 травня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ФОТО ЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «ГЕЛІОС-ІФ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «ДТЕК ТРЕЙДІНГ»;

- ТОВ «ІНТЕР ЕНЕРГО ТРЕЙД»;

- ТОВ «ГАЗТРАНС ЮКРЕЙН»;

- ТОВ «РЕСУРСТРЕЙД»;

- ТОВ «УКРЕНЕРГО-ТРЕЙД».

 

3. Анулювати ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Встановити ПАТ «Центренерго» тарифи на виробництво теплової енергії.

 

5. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»:

- ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»);

- ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»);

- ТОВ «УКРГІДРО 2009» (Уладівська ГЕС).

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

- ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» (ВП Миронівська ТЕС);

- ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

- ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

7. Схвалити АК «Харківобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

8. Здійснити наближення оплати товарної продукції травня 2017 року ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» для забезпечення проведення розрахунків за паливо шляхом перерахування Товариству 26 травня 2017 року 20,0 млн грн, як оплату товарної продукції травня 2017 року, із коштів, які надійшли на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії. Здійснити наближення оплати товарної продукції травня 2017 року для забезпечення проведення розрахунків за паливо шляхом перерахування коштів у період з 26 травня 2017 року по 31 травня 2017 року ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» 115,0 млн грн, ПАТ «ДТЕК Західенерго» 295,0 млн грн, ПАТ «Київенерго» 71,0 млн грн, ТОВ фірма «ТехНова» 23,0 млн грн, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» 23,0 млн грн та ПАТ «Черкаське хімволокно» 23,0 млн грн, як оплату товарної продукції травня 2017 року із коштів, які надійшли/надійдуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, до повного накопичення зазначених коштів.

 

9. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

10. Затвердити зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

11. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКВАНОВА ІНВЕСТМЕНТ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

12. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

13. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

14. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ КАРТОННО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і застерегти ліцензіата щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

15. Накласти штраф на ТОВ «БІОЛОГІЧНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

16. Вилучити із структури тарифів на теплову енергію КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» невикористані кошти інвестиційної програми 2014 року та амортизаційні відрахування 2015 року при її наступному перегляді.

 

17. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 грудня 2015 року № 2903 «Про накладення штрафу на ПАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

- Львівське міське КП «Львівтеплоенерго»;

- Міське КП «Хмельницькетеплокомуненерго»;

- КП «Міськтепловоденерго».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії»;

- «Про затвердження Порядку формування та встановлення тарифу на послугу з перероблення побутових відходів»;

- «Про затвердження Порядку формування, схвалення інвестиційних програм та/або інвестиційних планів суб’єктів господарювання у сфері перероблення побутових відходів».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП: 

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів»;

- «Про затвердження змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії»;

- «Про затвердження цільових показників надійності електропостачання на 2017 рік»;

- «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»;

- «Про затвердження Порядку формування, схвалення інвестиційних програм та/або інвестиційних планів суб'єктів господарювання у сфері захоронення побутових відходів».

 

21. Зняти з розгляду питання про:

- перегляд тарифу на відпуск електричної енергії для ТОВ «Єврореконструкція»;

- встановлення (перегляд) структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для: ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux