Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.01.2019

Результат засідання за 25 січня 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 січня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПРОМЕТЕЙ ЕТГ»;

ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ»;

ТОВ «СТУДЕНИКІВСЬКА ФЕС».

 

2. Видати ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ДП НВК «ПРОГРЕС»;

ТОВ «РГК ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «РПЕУ»;

СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ»;

ТОВ «СУЧАСНІ СИСТЕМИ ДОМОУПРАВЛІННЯ»;

ТОВ «Т-СТИЛЬ»;

ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

4Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1».

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року № 1314 (щодо уточнення найменування юридичної особи).

 

6. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем): 

ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».

 

7. Затвердити Плани розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки:

ПАТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

ПрАТ «КОРОСТИШІВГАЗ»;

ПАТ «ЛУБНИГАЗ»;

ПАТ «ОДЕСАГАЗ»

ПАТ «УМАНЬГАЗ»;

ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

ДП «МОНТАЖНИК» ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР».

 

8. Накласти штраф на ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.01.2019).

 

9. Накласти штраф на ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.01.2019).

 

10. Накласти штраф на ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

11. Накласти штраф на ТОВ «ІНТЕР ЕНЕРГО ТРЕЙД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.01.2019).

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОЛАР КАПІТАЛ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО СЕЗАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОЛАР КАПІТАЛ» (СЕС м. Херсон, територія Херсонської міської ради, на земельній ділянці (кадастровий номер 6510100000:01:001:1196) та СЕС м. Херсон, територія Херсонської міської ради, на земельних ділянках (кадастрові номери 6510100000:01:001:1241, 6510100000:01:001:1243), ТОВ «ЕКО СЕЗАР» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Гагаріна, 2-б, на території Родниківської сільської ради), ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ» (СЕС Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Теребля, урочище «Верхнє Поле», б/н), ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Шаланки-2»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (5 – 6 черги СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА» (1 черга полігона ТПВ м. Запоріжжя, вул. Базова, 10в)).

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «Гута-3»), ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ» (2 черга СЕС «Рихта»), ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Веряця-1»), ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, територія Раївської с/р), ТОВ «ІНТЕЛКОМ» (СЕС м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 7 а)).

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 15 січня 2019 року (підпункт 7.1 протоколу № 24)».

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 січня 2018 року № 123 «Про алгоритм розподілу кошів».

 

16. Перенести розгляд питань про:

видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТОВ «ЗЕМ»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення: КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»; ДЕРЖАВНОМУ МІЖРАЙОННОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»; КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ; КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем): КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»; КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ; КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

прийняття постанови НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки для ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ»;

внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2078 «Про алгоритм перерахувань коштів на січень 2019 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux