Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.01.2018

Результат засідання за 25 січня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ІНВЕСТЕКОГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ПП «ЕГОР»;

ПП «ГРІН-КОМЕРЦ»;

ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11.07.2017 № 902 «Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «ФАЙН-ЕЛ», ТОВ «СОЛАР ФЮЧЕР», ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» та ТОВ «ЧЕРКАСИЕЛЕВАТОРТОРГ».

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1611 «Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії».

 

6. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 03 листопада 2017 року (підпункт 3.1 протоколу № 30) щодо затвердження змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

7. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 травня 2017 року (підпункт 8.5 протоколу № 11) щодо затвердження змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

8. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради;

Первомайське КП «Тепломережі»;

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області;

КП «Дубнокомуненергія» Дубенської міської ради;

КП «Теплогарант» (м. Конотоп);

КП «Костопількомуненергія»;

КП «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області;

КП «Теплоенерго» (м. Кременчук);

КП «Ромникомунтепло» РМР;

КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс»;

ТОВ «НіжинТеплоМережі».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності у сфері теплопостачання на принципах стимулюючого регулювання».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»), ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради), ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72), ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70), ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»).

 

11. Зняти з розгляду питання про cкасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за категоріями споживачів для КП «Глухівський тепловий район».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux