Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.02.2020

Результат засідання за 25 лютого 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГОРІШЕННЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ;

ТОВ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «СІЛЕКТРІКС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОЛАР ЕСТЕЙТ»;

ТОВ «СОЛЯРІС-ЕНЕРДЖІ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКОЕНЕРГОПОСТАЧ»;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «СОЛАРПАРК».

 

5. Схвалити плани розвитку систем розподілу на 2020 – 2024 роки:

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

6. Застерегти ПМП «ЛЮКС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.02.2020).

 

7. Застерегти ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.02.2020).

 

8. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЦЕ ПОКУТТЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

9. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

10. Збільшити строк проведення позапланових виїзних перевірок для:

ТОВ «ООЕК»;

ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

 

11. Внести зміни до постанов НКРЕКП:

від 05 березня 2019 року № 308 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 23 листопада 2018 року № 1486 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 837 та здійснення заходів державного регулювання»;

від 28 травня 2019 року № 843 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 17 травня 2019 року № 757 «Про накладення штрафу на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 18 січня 2019 року № 50 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 14 березня 2019 року № 345 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

12. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

13. Затвердити розмір вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у січні 2020 року.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364»;

«Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2020 ‑ 2024 роки»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік»;

«Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОАЗОТ» на 2020 рік»;

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302».

 

18. Перенести на 26 лютого 2020 року розгляд питань про:

затвердження Змін до Правил ринку;

внесення зміни до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

 

19. Зняти з розгляду питання про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux