Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.02.2016

Результат засідання за 25 лютого 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 лютого 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанцій і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії (встановлена потужність – 71810 Гкал; річний обсяг транспортування – 87760 Гкал; річний обсяг постачання – 71127 Гкал).

 

2. Видати ТОВ «ТЕПЛОТРАСТ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, з виробництва теплової енергії (крім діяльності  з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та з постачання теплової енергії (встановлена потужність – 0,127 Гкал/год; річний обсяг постачання – 200 Гкал).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧІНВЕСТ» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ПОЛОНСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ (встановлена потужність – 2,66 Гкал/год).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

ТОВ «Теплоінвестсервіс» (річний обсяг постачання – 4700 Гкал);

ТОВ «Біоальтернатива» (річний обсяг постачання – 13300 Гкал).

 

5. Відмовити ТОВ «ПРАКТИК УМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Анулювати ДП «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та постачання теплової енергії.

 

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

ДП «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

ДП «ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

ДП «ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

ДП «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

ДЕРЖАВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОМУ ОБ`ЄДНАННЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

ДЕРЖАВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОМУ ОБ`ЄДНАННЮ ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

8. Встановити ПАТ «Українська залізниця» структуру та рівень тарифу з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії) місцевими локальними електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

9. Встановити структури та рівні тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго»;

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

10. Встановити ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» тарифи на виробництво теплової енергії, що використовується для виробництва та надання релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання.

 

11. Встановити ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється на утилізаційних установках.

 

12. Встановити ПрАТ «Теплогенерація» тариф на виробництво теплової енергії.

 

13. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «Дубноводоканал» Дубенської міської ради;

КП «Костопільводоканал»;

ТОВ «Водоканал Карпатвіз».

 

14. Схвалити ДП «Регіональні електричні мережі» інвестиційну програму з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік. 

 

15. Схвалити інвестиційні програми для Ташлицької ГЕАС та Олександрівської ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2016 рік.

 

16. Накласти штраф на ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та надалі не допускати порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

17. Накласти штраф на ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Застерегти ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

19. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо газосховищ, до яких застосовується режим регульованого доступу»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 22 червня 2000 року № 701».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про внесення Змін до Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств»;

- «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу»;

- «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 983».

 

23. Перенести розгляд питань про:

- погодження НКРЕКП договору позики для інвестиційного проекту із модернізації і реконструкції системи подачі води та водовідводу у м. Луцьку;

- затвердження Реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на березень 2016 року;

- деякі питання діяльності транспортування природного газу;

- продовження розгляду питання про внесення змін до Інвестиційної програми на 2016 рік та перегляд структури та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ЕК«Херсонобленерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux