Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.11.2022

Результат засідання за 25 листопада 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 листопада 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійні умови з передачі електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.11.2022).

2. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.11.2022).

3. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1078 «Про накладення штрафу на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

4. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1358 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

5. Збільшити строк проведення планової перевірки ТЗОВ «СПЕКТРГАЗ».

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про зобов’язання ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» припинити порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії» (стосовно досудового врегулювання спору між НЕК «УКРЕНЕРГО» та ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»).

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між НЕК «УКРЕНЕРГО» та ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux