Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.07.2023

Результат засідання за 25 липня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 липня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення: 1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ДК «ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОКОМПАНІЯ АТЛАНТ»;

3) ТОВ «СКЛЯННИЙ АЛЬЯНС».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЕСГ».

3. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 25 квітня 2023 року № 713 (у частині уточнення встановленої потужності об’єкта електроенергетики).

4. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

5. Продовжити розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

6. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 175» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 січня 2023 року № 14» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1133» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік.

9. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 2027 роки:

1) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

10. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

11. Накласти штраф на ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

12. Накласти штраф на ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПОСТАЧАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ГАЗУ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

13 Накласти штраф на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

14. Застерегти ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

15. Накласти штраф на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (розгляд Акта планової перевірки).

16. Застерегти АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки).

17. Застерегти АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

18. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 1060 «Про застереження АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

19. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 71-р «Про усунення порушень ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».

20. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 07 лютого 2023 року № 234 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

21. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» з постачання природного газу (за зверненнями юридичних осіб).

22. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 162-р «Про усунення порушень АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

23. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з розподілу електричної енергії.

24. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з виробництва електричної енергії.

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з виробництва теплової енергії.

26. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з постачання природного газу.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» з розподілу природного газу.

28. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЛАЙТДЕЙ» з виробництва електричної енергії.

29. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЛАЙТ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОСВІТЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРОФІСВІТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2023 року № 1214» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЛАЙТ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Київська обл. (інформація з обмеженим доступом) та СЕС Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЕКОСВІТЕНЕРДЖІ» (СЕС Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ПРОФІСВІТ» (СЕС Київська обл. (інформація з обмеженим доступом))).

30. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2888» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5 на 2022 рік) та «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2022 рік).

31. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у червні 2023 року.

32. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

33. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2023 року № 763» (щодо погодження змін до кошторису витрат ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» на здійснення ним операційної діяльності на виконання функції постачальника «останньої надії» на 2023 рік).


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux