Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.07.2017

Результат засідання за 25 липня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 липня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗЗБУТ ТРЕЙД»;

ТОВ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС»;

ТОВ «ТНТ ТРЕЙД;

ТОВ «ГАЗПОСТАЧІНВЕСТ»;

ТОВ «ГК «УКРЕНЕРГОАЛЬЯНС»;

ТОВ «ПАНДА»;

ТОВ «ТД «ЮКОС»;

ТОВ «ГЕТСІМПОРТ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;

ТОВ «ТЕРНОГАЗ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГО Х»;

ТОВ «ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕЛКОМ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»;

ТОВ «КЛЕЙМОН»;

ТОВ «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015»;

ПАТ «КІРОВОГРАДГРАНІТ»;

ТОВ «ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «НТЦ «ЕНЕРГОТЕХ»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ»;

ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ»;

ПРАТ «КАРБОН»;

ТОВ «ОППОЗИТ»;

ТОВ «ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ»;

ПРАТ «УІФК»;

ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСИНТЕЗ»;

ТОВ «АГЕНЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»;

ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ»; 

ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС»;

ТОВ «МАЛИНІВСЬКИЙ СКЛОЗАВОД»;

ТОВ «МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП»;

ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ «ЕНЕРГОСТІЛ»;

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»;

АТ «ЕЛЕВАТОРМЛИНМАШ»;

ПРАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ ГРУП-УКРАЇНА».

 

3. Переоформити ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові.

 

4. Переоформити КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

5. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»:

ТОВ «СЕС ДІБРОВКА»;

ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Підгородненська міська рада);

СФГ «Павлівське»;

ТОВ «Вітряний парк Благодатний» (Очаківська ВЕС (4 – 5 черги Дмитрівського вітрополя));

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (полігон ТПВ, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н, район шахти «Валявко-Південна»).

 

6. Встановити  Комунальному підприємству «Харківводоканал» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

7. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на липень 2017 року.

 

8. Скоригувати величину інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 12 Старобешівської ТЕС, затверджену постановою НКРЕ від 25.04.2013 № 457, встановивши її у розмірі 462 473 781 грн (зменшити на 1 989 051 грн). Місячний розмір інвестиційної складової при цьому зменшиться з 37 192 749 грн до 36 794 939 грн (на 397 810 грн).

 

9. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

10. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 832 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2017 року».

 

12. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО- ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення та зобов’язати до 31 серпня 2017 року подати до НКРЕКП оформлені належним чином затверджені та погоджені зміни до інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2017 рік.

 

13. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 квітня 2016 року № 578 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Прийняти розпорядження «Про усунення КУЗНЕЦОВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

15. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 жовтня 2015 року № 2671«Про накладення штрафу на КУЗНЕЦОВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

16. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛНК» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

18. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Порядку та умов узгодження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запозичень суб'єктів господарювання, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, залученими для реалізації інвестиційних проектів, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями»;

- «Про затвердження Змін до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux