Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.04.2017

Результат засідання за 25 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «АГРОПРОМГАЗ»;

- ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «СОДРУЖЕСТВО»;

- ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ»;

- ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ АЛЬЯНС»;

- ТОВ «ЕРДГАЗ»;

- ТОВ «ЄВРОНОВА ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

- ТОВ «ІНВЕСТПРОМГАЗ»;

- ТОВ «НГ ТРЕЙДІНГ»;

- ТОВ «ЦГК»;

- ТОВ «ІНКОРГАЗ»;

- ТОВ «ЕНЕРГО РІТЕЙЛ»;

- ТОВ «ОФІС БІЗНЕС ГРУП»;

- ТОВ  «СИСТЕМ АКТИВС»;

- ТОВ  «ТЕХНОГАЗІНДУСТРІЯ»;

- КП «ЖИТОМИРМІСЬКГАЗ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

- ПП «СТОЖАРИ»;

- ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

- ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ».

 

2. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

- ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

- ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ».

 

3. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» для ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (4 черга СЕС) та ТОВ «ЛНК» (полігон ТПВ на території Руськополянської сільської ради Черкаський р-н, Черкаська обл.).

 

4. Продовжити період нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов’янської ТЕС, затвердженої постановою НКРЕ від 13.06.2013 № 696 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ «Донбасенерго».

 

5. Продовжити період нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 9 Курахівської ТЕС, затвердженої постановою НКРЕ від 29.12.2011 № 251 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

6. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 грудня 2011 року № 233 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ «Центренерго» згідно з якими скоригувати величину інвестиційної складової по проекту будівництва СОУ на енергоблоці № 2 Трипільської ТЕС.

 

7. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 25 жовтня 2016 року (підпункт 7.2 протоколу № 19) щодо затвердження змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

8. Здійснити наближення оплати товарної продукції квітня 2017 року для ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» шляхом перерахування Товариству 25 квітня 2017 року 36,0 млн грн, як оплату товарної продукції квітня 2017 року, із коштів, які надійдуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії.

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Змін до Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання та Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- «Про затвердження Порядку ведення реєстру прийнятих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, рішень та забезпечення доступу до них на офіційному веб-сайті».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux