Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.10.2017

Результат засідання за 24 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АЛЬФАЕНЕРГО»;

ТОВ «ІНСАЙТ-КОНСАЛТИНГ»;

ТОВ «РУТЕНСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ІНДУСТРІЯ АВТО-ПЛЮС»;

ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ»;

ТОВ «ФОРА С»;

ФОП ЖАГАН КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів:

КП «ПОЛІГОН ТПВ»;

КП «ДРЦ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 серпня 2016 року № 1457 «Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК» та ТОВ «БУМЕНЕРГО».

 

5. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 14 серпня 2015 року № 2181 (зі змінами), від 22 вересня 2015 року № 2335 (зі змінами) та від 20 жовтня 2015 року № 2605 (зі змінами), прийнятих на виконання розпорядження КМУ, згідно з якими здійснити перенесення термінів повернення коштів з листопада 2017 року на березень – квітень 2018 року.

 

6. Схвалити ПАТ «Хмельницькобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

7. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки дотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії по 7 листопада 2017 року включно.

 

8. Збільшити строк проведення планової виїзної перевірки дотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРОКЕНЕРГІЯ» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії по 13 листопада 2017 року включно.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами ПАТ «Укртранснафта».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік:

ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»;

ДП «Регіональні електричні мережі».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень НКРЕКП щодо затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки:

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Луганськгаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Чернівцігаз».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до Порядку розрахунку середньої закупівельної ціни на електричну енергію ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом»;

«Про затвердження кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності»; 

«Про налагодження процесу обміну даними на ринку природного газу»;

«Про заходи щодо врегулювання проблемної ситуації на ринку природного газу».

 

13. Продовжити розгляд питання про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2219» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux