Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.09.2019

Результат засідання за 24 вересня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 вересня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження  господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНРЖ ЮКРЕЙН»;

ТОВ «НВО «КВАНТУМ»;

ТОВ «ПРОДПОСТАЧ  ГАЗ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГАСАН  ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНРЖ  ЮКРЕЙН»;

ТОВ «НВО «КВАНТУМ»;

ТОВ «ТЕРРА ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЦУКРОВИК».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІНДМАКС»;

ТОВ «КЛОНДАЙК-2»;

ТОВ «КУРС»;

ТОВ «НВО СІГМА-Т».

 

4. Видати ПП «КАСМЕТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Видати нову ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати стару ліцензію з виробництва електричної енергії ТОВ «МАКС ЛАЙТ».

 

6. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2».

 

7. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЖУРАКІВСЬКА СЕС»;

ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР»;

ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР ПЛЮС».

 

8. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС»;

ТОВ «РЕАЛ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

 

9. Анулювати ПАТ «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

ПРАТ «ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

11. Схвалити інвестиційні програми на 2019 рік:

ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».

 

12. Накласти штраф на ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.09.2019).

 

13. Накласти штрафи на КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.09.2019).

 

14. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЛЬВІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

15. Накласти штраф на АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВІННИЦЯГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

16. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1883 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальної послуги у липні 2019 року».

 

17. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «Гарантований покупець» у серпні 2019 року.

 

18. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1249, згідно з якими погодити розрахований ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ» тариф на здійснення операцій купівлі-продажу на РДН/ВДР у розмірі 1,94 грн/МВт∙год (без ПДВ).

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку визначення рівня використання обладнання українського виробництва на об'єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексів), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро, міні- та малими гідроелектростанціями), та встановлення відповідної надбавки до «зеленого» тарифу»;

«Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік»;

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» на 2019 рік».

 

21. Встановити КП «ЖИТОМИРВДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми на 2019 рік:

КП «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОРКИ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДАП ГРУП ЮА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР СОЛЮШНС ЮКРЕЙН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МОУТЕН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛАНККАСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОРКИ СОЛАР» (СЕС Харківська обл., Зміївський р-н, с. Бірки, вул. Солов’їна, 1-б), ТОВ «ДАП ГРУП ЮА» (СЕС Вінницька обл., Тиврівський р-н, смт Тиврів (кадастровий номер земельної ділянки 0524555100:01:014:0025)), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (СЕС «Каїрка (Асканійська)»), ТОВ «СОЛАР СОЛЮШНС ЮКРЕЙН» (СЕС Харківська обл., Зміївський р-н, с. Залізничні Бірки, вул. Залазнична, 37-Б), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 40 – 33), ТОВ «МОУТЕН» (СЕС Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, смт Теофіполь, вул. Заводська, 15), ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» (1 пусковий комплекс 1 черги ВЕС «Мирненська»), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (8, 17 та 19 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ТОВ «ЛАНККАСТ» (полігон ТПВ Київська обл., Обухівський р-н, с. Підгірці, вул. Верхня, буд. 1 (2 черга об’єкта Підгірці Л-31 та об’єкт Підгірці Л-51), ТОВ «ТІС ЕКО» (1 черга полігона ТПВ Донецька обл., м. Маріуполь, проспект 1 Травня, 1)).

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2019 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 жовтня 2019 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2019 року).

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на IV квартал 2019 року»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1691» у частині внесення змін до Інвестиційної програми ліцензіата з виробництва електричної та теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік;

«Про затвердження змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450» (щодо внесення змін до форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення);

«Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 307» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення);

«Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2019 року».

 

26. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux