Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.09.2015

Результат засідання за 24 вересня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24-25 вересня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА ЦУКОР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 6 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії: 

ОСТРОЗЬКОМУ КП «ТЕПЛОЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,245 Гкал/год);

ТОВ «САН ПАРК» (встановлена потужність – 1,075 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ РОГАТИН» (встановлена потужність – 0,69 Гкал/год);

ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «РЕНЕСАНС» ЛТД (встановлена потужність – 0,43 Гкал/год);

ТОВ «ФЕЛІКС ТРЕЙД» (встановлена потужність – 6,23 Гкал/год);

ТОВ «ФТРАНС» (встановлена потужність – 1,066 Гкал/год);

ТОВ «Ю.Р.О.Л.» (встановлена потужність – 2,24 Гкал/год).

 

3. Видати ПП «ТЕПЛОСЕРВІС ЛТД» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 7250 Гкал) та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,71 Гкал/год).

 

4. Видати НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

5. Переглянути структуру та рівень тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом. 

 

6. Переглянути ПАТ «Укргідроенерго» тариф на електричну енергію.

 

7. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для суб’єктів господарювання та приватних домогосподарств.

 

8. Переглянути та встановити:

- тарифи на транспортування природного газу розподільними трубопроводами у зв’язку з оптимізацією їх структур (див. тут);

- розрахунок середнього тарифу на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз» (див. тут);

- загальний тариф на транспортування природного газу (див. тут);

- середньозважений тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами (див. тут).

 

9. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «БІОТЕС»;

ТОВ «ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ВОЛИНЬ»;

ПП «ХАНЕСТ»;

КП «БЕРЕЗАНЬТЕПЛОМЕРЕЖА»;

ПТМ «КОВАЛЬТЕПЛО»;

КП «ЕНЕРГІЯ»;

ТДВ «ІНТЕРРЕСУРСИ».

 

10. Встановити ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» тарифи на виробництво теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

11. Встановити ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» тарифи на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках.

 

12. Схвалити графік формування інвестиційних програм на 2016 рік ліцензіатів з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

13. Внести зміни до інвестиційних програм для газорозподільних підприємств на 2015 рік.

 

14. Внести зміни до інвестиційних програм на 2015 рік: 

КП «Дрогобичводоканал»;

КП «Чернігівводоканал»;

КП «Маріупольське ВУВКГ».

 

15. Схвалити КП «Красноармійськводоканал» інвестиційну програму на 2015 рік.

 

16. Застерегти Міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

17. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 04.10.2012 № 1258».

 

19. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19.03.2015 № 805 «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами І та ІІ класів напруги на ІІ – ІV квартали 2015 року та І квартал 2016 року».

 

20. Визначити такими, що втратили чинність постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на постачання природного газу за регульованим тарифом для газопостачальних підприємств.

 

21. Розглянуто  питання щодо виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду 28.04.2015 по справі № 805/959/15-а за позовом ТОВ «ДТЕК «Східенерго» до НКРЕКП.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux