Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.01.2018

Результат засідання за 24 січня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Встановити тарифи на розподіл електричної енергії та тарифи на постачання електричної енергії для ліцензіатів з розподілу електричної енергії та з постачання електричної енергії на закріпленій території:

ПАТ «Вінницяобленерго»;

ПрАТ «Волиньобленерго»;

ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго»;

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»;

ПАТ «Запоріжжяобленерго»;

ПАТ «Київенерго»;

ПрАТ «Кіровоградобленерго»;

ПрАТ «Львівобленерго»;

ПАТ «Миколаївобленерго»;

ПАТ «Одесаобленерго»;

ПАТ «Полтаваобленерго»;

АТ «Прикарпаттяобленерго»;

ПрАТ «Рівнеобленерго»;

ПАТ «Сумиобленерго»;

ВАТ «Тернопільобленерго»;

АК «Харківобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПАТ «Черкасиобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

ПАТ ЕК «Чернігівобленерго»;

ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс»;

ДП «Регіональні електричні мережі»;

ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля»;

ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»;

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

ПАТ «Укрзалізниця»;

КП «Міські електричні мережі;

ТОВ «Затоцькі електричні мережі»;

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

2. Накласти штраф на ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 24.01.2018).

 

3. Накласти штраф на ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 24.01.2018).

 

4. Накласти штраф на АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 24.01.2018).

 

5. Накласти штраф на ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 24.01.2018).

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2018 рік».

 

7. Зняти з розгляду питання про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії для ліцензіатів з розподілу електричної енергії та з постачання електричної енергії на закріпленій території для ПрАТ «Київобленерго». 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux