Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.11.2016

Результат засідання за 24 листопада 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 листопада 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПФ «ЛОТУС» (встановлена потужність – 3,6 МВт);

ТОВ «СОЛАР-ФАРМ» (встановлена потужність - 352,5 кВт);

ТОВ «БІОТЕС» (встановлена потужність - 6 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА КОМПАНІЯ» (встановлена потужність –  0,69 Гкал/год); 

ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 1,596 Гкал/год Гкал/год);

КП «МОРШИНТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність –  1,25 Гкал/год).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії:

ТОВ «ІТБ ГРУП» (встановлена потужність виробництва - 0,860 Гкал/год; річний обсяг постачання -1046,01 Гкал);

ТОВ «КОМПАНІЯ «ЕСКАДРА» (встановлена потужність виробництва - 0,129 Гкал/год; річний обсяг  постачання - 300 Гкал);

ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ» (встановлена потужність виробництва - 0,462 Гкал/год; річний обсяг постачання - 720 Гкал).

 

4. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОДІЛЬСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії (річний обсяг виробництва - 64,9 тис. Гкал, річний обсяг транспортування  - 64,9 тис. Гкал, річний обсяг постачання – 56,9 тис. Гкал).

 

5. Попередити ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

6  Накласти штраф на КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

7. Застерегти ПАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

8. Попередити КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо недопущення надалі порушення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

9. Накласти штраф на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» і зобов’язати Компанію усунути та надалі не допускати порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

10. Переглянути структуру та рівні тарифів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Вінницяобленерго» на 2016 рік.

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛО БЕРЕЗАНІ»;

ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «УКРСПЕЦТЕПЛО»;

ПП «ТЕПЛА ОСЕЛЯ-57»;

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-СОКІЛ».

 

12. Встановити ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

13. Внести зміни до додатку до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО», ТОВ «Солар Парк Підгородне» (СЕС – 3 на території м. Підгородне Дніпропетровського р-ну Дніпропетровської обл.), ТОВ «Гідроенергія – 1» (ГЕС на р. Рів у с. Демидівка на території Демидівської сільради Жмеринського р-ну Вінницької обл.).

 

14. При наступному перегляді структури та рівнів тарифів зменшити плановий обсяг ремонтного фонду наступних компаній:

ДП "Регіональні електричні мережі";

ПАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля";

ВАТ "Запоріжжяобленерго";

ПАТ "Полтаваобленерго";

ПАТ "Черкасиобленерго";

АК "Харківобленерго";

ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі";

ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго";

ПАТ "Київенерго";

ПАТ ДТЕК "Донецькобленерго";

ПАТ "Львівобленерго";

ПАТ "Українська залізниця";

ПАТ "Миколаївобленерго";

ПАТ "Тернопільобленерго".

 

15. Внести зміни до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПАТ«Вінницяобленерго».

 

16. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води:

Комунальному підприємству «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»;

Комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Миколаївводоканал»;

Обласному комунальному виробничому підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал»;

Славутському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради.

 

17. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання, а саме:

КП «Бердичівтеплоенерго»;

КП «Міськтепловоденергія»;

КП «Павлоградтеплоенерго»;

КП Вінницької міської  ради «Вінницяміськтеплоенерго».

 

18. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1235.

 

19. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 855.

 

20. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 квітня 2016 року № 571.

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання енергетики України від 11 березня 2010 року № 218».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Типового договору транспортування природного газу».

 

23. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26 липня 2013 року № 1029.

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем та Типового договору транспортування природного газу».

 

25. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на  теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з виробництва електричної енергії  ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»;

- про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КИЇВ ЦЕНТР»;

ТОВ «АЛЬМЄРА».

- порушення ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії; Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії; Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux