Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.07.2018

Результат засідання за 24 липня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «Т1 ТРЕЙДИНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ДП «ЕНЕРГОЗБУТ»;

ПП «МАЯК»;

ТОВ «СІБЕКС»;

ТОВ «УКРЕНЕРГОАУДИТ».

 

4. Переоформити ТОВ «АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ЄВГРОЙЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

5. Переоформити ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на безстрокову.

 

6. Переоформити ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокові:

МКП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА»;

КП СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ».

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого та теплогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної і теплової енергії для ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

8.  Схвалити КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» інвестиційну програму на 2018 рік.

 

9. Провести позапланові перевірки:

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ДП «Регіональні електричні мережі».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 1-НКРЕ (місячна) «Звіт про використання палива ліцензіатом з виробництва електричної та теплової енергії».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт. Вільшанка), ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради).

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік для КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНОКАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік для КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНОКАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 85» (зміна назви АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21.06.2018 № 548» (зміна назви АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»).

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1611 «Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії».

 

16. Перенести на 27 липня розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційної програми на 2018 рік для КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux