Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.06.2020

Результат засідання за 24 червня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 червня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПРАТ «ФАКЕЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГРІН СОЛАР»;

ТОВ «ЛУГИНИ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ХЕЛСІ ФУД».

Відмовити ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО СЕРВІС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з виявленням недостовірності даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ГЛАСКОМЕРЦ»;

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

ТЗОВ «СМІД ГРУП»;

ТОВ «СТЕЛЛА ЕНЕРДЖІ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС»;

ТОВ «УБКА».

 

5. Відмовити ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ПРОМІНЬ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку зі встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

6. Перенести на 25 червня 2020 року розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

7. Перенести на 25 червня 2020 року розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2669» щодо перегляду тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

8. Перенести на 25 червня 2020 року розгляд питання про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП від 10 грудня 2019 року №№ 2670 – 2698, від 04 лютого 2020 року № 279, від 04 лютого 2020 року № 280 щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ОСР.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2020 рік».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 травня 2020 року № 910» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на 2020 рік» у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт.

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ» на 2020 – 2029 роки».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 24 грудня 2019 року №№ 3014 – 3051, 3053 – 3056».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Ю.БІС.ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2019 року № 2923»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ЕК «ТАНЕР ПВ» (СЕС м. Вінниця, вул. Енергетична, 5-к)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ТЛ СОЛАР» (2 черга СЕС м. Київ, вул. Богатирська, буд. 11)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (СЕС  Київська обл., Володарський р-н, с. Городище-Пустоварівське, вул. Березова, буд. 1-д)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25 березня 2020 року № 723» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «РЕД ИНВЕСТ» (СЕС Одеська обл., Татарбунарський р-н, Білоліська сільська рада за межами населеного пункту (кадастровий номер земельної ділянки 5125080400:01:001:1012)), ТОВ «Ю.БІС.ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, с. Великі Трояни, вул. Харті Вадима (кадастровий номер земельної ділянки 3525580800:51:000:0777)), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (СЕС Київська обл., Володарський р-н, с. Городище-Пустоварівське, вул. Березова, буд. 1-д), ТОВ «СОЛАР-ФАРМ» (СЕС «СОЛАР-ФАРМ 1», дах будівлі пташника № 14), ЕК «ТАНЕР ПВ» (СЕС м. Вінниця, вул. Енергетична, 5-к), ТОВ «ТЛ СОЛАР» (2 черга СЕС м. Київ, вул. Богатирська, буд. 11)).

Зняти з розгляду питання про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО СЕРВІС».

 

20. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення пункту 9.2 глави 9 Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428.

 

21. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТРЕНЕРГОЗБУТ» видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 липня 2019 року № 1587.

 

22. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та вимог законодавства (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.06.2020).

 

23. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 листопада 2019 року № 2365».

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

 

26. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2020 року.

 

27. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у травні 2020 року.

 

28. Перенести на 25 червня 2020 року розгляд питання про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

 

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2020 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux