Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.10.2018

Результат засідання за 23 жовтня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АГРО-НВ»;

ТОВ «АКВАТЕХ»;

ТОВ «АКОРН ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНІ-РІШЕННЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ»;

ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

ТОВ «РУБІКОН СВ»;

ТОВ «СТІЛЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СКІФІЯ-СОЛАР-1»;

ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1»;

4. ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО».

 

3. Видати ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

5. Встановити КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго тариф на виробництво теплової енергії.

 

6. Встановити ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ») тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. 

 

7. Схвалити ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ Інвестиційну програму з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік.

 

8. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

9. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2018 року № 1133 «Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2018 року».

 

11. Погодити зміни до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, затверджені рішенням Щорічних загальних зборів членів Оптового ринку електричної енергії України (підпункт 4.3.1 протоколу від 01 лютого 2018 року).

 

12.Погодитись з рішеннями Ради ОРЕ від 19 лютого 2018 року (підпункт 7.3 протоколу № 2) про затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028) у частині уточнення визначень деяких умовних позначень та уточнення формули визначення небалансу платежів в Оптовому ринку.

 

13. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання пункту 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 серпня 2016 року № 1435 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

14. Вимоги постанови НКРЕКП від 23 січня 2018 року № 54 «Про накладення штрафу на ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП» вважати такими, що виконані.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 17 липня 2018 року № 710 «Про накладення штрафу на ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС» (Вакуленський шлюз-регулятор із встановленим обладнанням мікро ГЕС на р. Ворскла по вул. Річкова, 1 у с. Терентіївка, Полтавського р-ну, Полтавської обл.)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, територія Криничанської селищної ради), ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Сан Енерджі Межиріч»), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС» (Вакуленський шлюз-регулятор із встановленим обладнанням мікро ГЕС на р. Ворскла по вул. Річкова, 1 у с. Терентіївка, Полтавського р-ну, Полтавської обл.)).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11.09.2018 № 975» (зміна тарифу на виробництво теплової енергії ПрАТ «Теплогенерація»).

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПрАТ «Київобленерго».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ПОДІЛЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЕНЕРДЖІ СПЕЙС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕТРОНІК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «САНЛАЙТ ДЖЕНЕРЕЙШН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП МАЛИК ТАРАС ДМИТРОВИЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОС-НОВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ШЕВЧУК І КО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Нігинське шосе)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ОС-НОВА» (Чортківська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ПОДІЛЛЯ» (1 черга СЕС «Лісові Гринівці»), ТЗОВ «ЕНЕРДЖІ СПЕЙС» («Енергетичні поля Терновиця Енерджі 1»), ТОВ «ПЕТРОНІК» (1 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Сарники, вул. Зарічна, 16), ТЗОВ «САНЛАЙТ ДЖЕНЕРЕЙШН» («Енергетичні поля СЕС Терновиця Санлайт 1»), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ» (1 черга СЕС «Меблева»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС» (СЕС Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вул. Академіка Заболотного, 86/1), ФОП МАЛИК ТАРАС ДМИТРОВИЧ (СЕС Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт Велика Березовиця, вул. Академіка Студинського, 6), СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ» (СЕС Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, с. Павлівка, вул. Центральна, 146), ТОВ «САН ЕНЕРГО» (СЕС-2 Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Пацаєва, 53), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе), ТОВ «ОС-НОВА» (Чортківська ГЕС), ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕРГІЯ» (ГЕС Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Рудня-Городище, вул. Федора Терещенка, 8в), ПП «ШЕВЧУК І КО» (Липовецька ГЕС)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux