Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.09.2020

Результат засідання за 23 вересня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 вересня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АЗОВЕНЕРГОПРОЕКТ»;

ТОВ «ГАЗ ЄВРО ТРАНС»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТГСВ»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС»;

ТОВ «КК «СУВОРОВСЬКИЙ»;

ТОВ «ФЕС ГОРОХІВСЬКА»;

ТОВ «ФЕС КАПУСТЯНЕ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ВЕЗЕН»;

ТОВ «І.ОН»;

ТОВ «ПІВНІЧНИЙ АЛЬЯНС»;

ТОВ «ПРОМЕНЕРДЖІ».

 

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ ТРЕЙД».

 

5. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 08 листопада 2018 року № 1382 (щодо зміни найменування).

 

6. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «У.ЕНЕРЖИ».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень – постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

1) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

3) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення – постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09.09.2020 № 1673» (щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води (без використання індивідуальних теплових пунктів) за категоріями споживачів для КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»).

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» (щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»).

 

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (м. Кам’янець-Подільський);

ЛКСП ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень – постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2020 рік:

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КАМ’ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

 

19 Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень – постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

КП БМР Київської області «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ».

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» на 2020 рік.

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2708» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»).

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІ ЕН ЕЙЧ ТЕРНОПІЛЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ГОРОХІВСЬКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕР-ЕНЕРГО-ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ГОРОДОЧЧИНИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС КАПУСТЯНЕ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВТОЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «СУВОРОВСЬКИЙ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН» (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438));

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ПІ ЕН ЕЙЧ ТЕРНОПІЛЬ» (СЕС Тернопільська обл., Зборівський р-н, Гукалівська с/р, вул. Центральна, 49 (за межами населеного пункту), ТОВ «ФЕС ГОРОХІВСЬКА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Мішково-Погорілівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823383000:07:000:0073)), ТОВ «АЛЬТЕР-ЕНЕРГО-ДЕВЕЛОПМЕНТ» (СЕС «Вабля - 1» та СЕС «Вабля - 2»), ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН» (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ГОРОДОЧЧИНИ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Великояромирська сільська рада (кадастровий номер земельної ділянки 6821281600:04:006:0022), ТОВ «ФЕС КАПУСТЯНЕ» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Коларівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823381700:07:000:1019)), ТОВ «АВТОЕНЕРГІЯ» (СЕС «СЕС-1», м. Черкаси, вул. Смілянська, буд. 153), ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «СУВОРОВСЬКИЙ» (СЕС м. Одеса, вул. К. Кузнецова, 114)).

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу та затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником «останньої надії»).

 

25. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на вересень 2020 року.

 

26. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у серпні 2020 року.

 

27. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у серпні 2020 року.

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (щодо змін до постанови НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1175).

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 вересня 2017 року № 1131».

 

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

32. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії».

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2020 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux