Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.08.2023

Результат засідання за 23 серпня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 серпня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Накласти штраф на ТОВ «ЛАЙТДЕЙ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

2. Застерегти ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

3. Застерегти АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

4. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

5. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

6. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

7. Застерегти КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

8. Накласти штраф на ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

9. Накласти штраф на ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

10. Анулювати ліцензію з постачання природного газу, видану ТЗОВ «УЕК «НАФТОГАЗ КОНТАКТ» та внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 травня 2017 року № 653.

11. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 55-р («Про усунення порушень ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»).

12. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ДИМЕРСЬКА СЕС-1» з виробництва електричної енергії (за заявою ліцензіата).

13. Провести позапланову виїзну перевірку ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

14. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» зі здійснення функцій гарантованого покупця.

15. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» з постачання електричної енергії споживачу.

16. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» з постачання природного газу.

17. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва теплової енергії.

18. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної енергії.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux