Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.04.2015

Результат засідання за 23 квітня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 квітня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ ГІДРОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 1415 кВт);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЕУ ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 996 кВт).

 

2. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВОЛИНЬГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (річний обсяг розподілу – 445,3 млн м3).

 

3. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТБ КОНТРАСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 7 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (встановлена потужність – 12 Гкал/год);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЛАВАЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,247 Гкал/год);

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ТЕПЛОМЕРЕЖА» КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (встановлена потужність – 1,26 Гкал/год);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛО УКРАЇНА» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮГТЕПЛО» (встановлена потужність – 1,78 Гкал/год);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮГТЕПЛО-1» (встановлена потужність – 2,064 Гкал/год).

 

5. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ» на видачу копії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел).

 

6. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕКТРГАЗ» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

7. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ ГІДРОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МАЛИНТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право  провадження господарської діяльності з виробництва  теплової  енергії (крім діяльності  з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел), з постачання теплової енергії та з транспортування теплової енергії.

 

9. Продовжити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДОНЕЦЬКМІСЬКГАЗ» термін дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

10. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ВІЗАРД ГРУП».

 

11. Скоригувати тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для:

КП «Маріупольське ВУВКГ»;

КП «Красноармійськводоканал».

 

12. Схвалити ПАТ «ДТЕК Високовольтні мережі» Інвестиційну програму на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

13. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Дочірнього підприємства «Теплокомуненерго Маяк» Публічного акціонерного товариства «Маяк»;

КП ВКГ «Бориспільводоканал»;

КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

 

14. Застерегти ПАТ «Черкаське хімволокно» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

15. Накласти штраф на КП «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

16. Накласти штраф на КП «Теплоенергетик» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

17. Накласти штраф на ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про визнання такої, що втратила чинність постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 24.01.2014 № 23»;

«Про затвердження Порядку визначення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води суб’єктам господарювання, ліцензування діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження примірного договору про доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України».

 

19. Внести зміну до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекту регуляторного акту – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих (локальних) електричних мереж».

 

21. Перенести розгляд питання про:

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Дніпропетровськгаз;

- розгляд інвестиційних програм на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ВАТ «Запоріжжяобленерго»;

- схвалення Інвестиційної програми на 2015 рік Синельниківське міське комунальне підприємство «Водоканал»;

- анулювання ліцензій Спільному підприємству – Товариству з обмеженою відповідальністю «Світловодськпобут» на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux