Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.12.2016

Результат засідання за 23 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність - 17,8 МВт) та ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках (встановлена потужність - 52 Гкал/год).

 

2. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 12 серпня 1996 року № 36» (Умови та Правила здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом).

 

3. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення на січень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України».

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення на січень 2017 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

5. Внести зміни до І розділу (Інвестиційної програми на 2016 рік) Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки для ПАТ «Київоблгаз».

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про джерела фінансування Планів розвитку газорозподільної системи, газотранспортної системи та газосховищ на 2017 – 2026 роки».

 

7. Встановити ПАТ «Укртранснафта» тарифи на транспортування нафти магістральними трубопроводами.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux