Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.03.2017

Результат засідання за 23 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «В.Р. ТРАК ШИНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність - 228,8 кВт).

 

2. Анулювати ліцензію ТОВ «ЕНЕРДЖІ-КОМ» на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Переоформити ЛЬВІВСЬКОМУ КП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

4. Переоформити МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціяї і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

5. Накласти штраф на ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КОВЕЛЬТЕПЛО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та зобов’язати підприємство усунути порушення.

 

6. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та зобов’язати підприємство усунути порушення.

 

7. Затвердити додаткові платежі для компенсації недоотриманих коштів виробникам, що працюють за «зеленим» тарифом, на квітень – грудень 2017 року для:

ТОВ «Франко Солар»,

ТОВ «Дунайська СЕС-2»,

ТОВ «Лиманська ЕНЕРДЖИ 2»,

ПрАТ «БОЛГРАД СОЛАР»,

ТОВ «Лиманська ЕНЕРДЖИ 1»,

ПрАТ «НЕПТУН СОЛАР»,

ТОВ «Приозерне 1».

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2017 року № 235 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2017 року».

 

9. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2016 року № 2326 «Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2017 рік».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення на квітень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення на квітень 2017 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

12. Прийняти постанову НКРЕП «Про затвердження форм звітності № 11-НКРЕКП (квартальна) «Звіт щодо показників надійності електропостачання» та № 12-НКРЕКП (квартальна) «Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг» та інструкцій щодо їх заповнення».

 

13. Зняти з розгляду  питання про результати позапланової виїзної перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» виконання інвестиційних програм на 2014, 2015 та 2016 роки.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux