Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.10.2015

Результат засідання за 22 жовтня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 жовтня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 12,075 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «ФОРВУД» (встановлена потужність – 0,43 Гкал/год);

ТОВ «УКРОПТ «МАСТЕР-ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 1,72 Гкал/год);

ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,77 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 13900 Гкал).

 

4. Аналювати ТОВ «БРОК-ЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЗОЛОЧІВЕНЕРГОРЕСУРС»;

ТОВ «ЗОЛОЧІВЕНЕГОІНВЕСТ»;

ТДВ «ІНТЕРРЕСУРСИ».

 

6. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на 2016 рік:

ПАТ «ДТЕК Західенерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго»;

ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

7. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Красноградське підприємство теплових мереж;

КП «Червоноградтеплоенерго»;

Первомайське комунальне підприємство «Тепломережi»;

КП «Марганецьтепломережа»;

Нікопольське КП «Нікопольтеплоенерго»;

ДКП «Стебниктеплокомуненерго»;

КП «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради;

Вовчанське підприємство теплових мереж;

КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання»;

КП теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго»;

ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль»;

ПАТ «Мотор Січ».

 

8. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік для КП Дніпродзержинської міської ради «Дніпродзержинськтепломережа».

 

9. Схвалити Обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Миргородтеплоенерго» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

10. Накласти штраф на Канівське комунальне підприємство теплових мереж щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

11. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство «Дніпроазот» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

12. Накласти штраф на Товариство з обмеженою відповідальністю «Інфокс» (філією «Інфоксводоканал») щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

13. Накласти штраф на ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія» щодо порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

14. Попередити ПрАТ «РАЙЗ МАКСИМКО» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

15. Попередити Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

16. Попередити Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

17. Продовжити термін нарахування додаткового платежу до тарифу на електричну енергію, що виробляється ПАТ «Центренерго», затвердженого постановою НКРЕКП від 21 травня 2015 року № 1598 «Про затвердження додаткового платежу до тарифу на електроенергію, що виробляється ПАТ «Центренерго».

 

18. Затвердити Положення про Громадську раду при НКРЕКП.

 

19. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до інвестиційної програми на 2015 рік та перегляд структури та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «Київенерго»;

- внесення змін до інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux