Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.09.2021

Результат засідання за 22 вересня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЛІКЕЯ ГАЗ»;

2) ТОВ «ТРАВЕРС ГАЗ»;

3) ТОВ «ФІЄСТА».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

2) ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ».

 

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ».

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1069» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 7» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 237» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 року № 196» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ОРЛОВІЙ ІННІ ОЛЕКСАНДРІВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ» (Енерговиробничий комплекс м. Миколаїв, площа Заводська, 13)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯШНИК 2018» (СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, за межами населеного пункту на території Піщанської сільської ОТГ (кадастровий номер земельної ділянки 1223282500:01:109:0015)), ФОП ОРЛОВІЙ ІННІ ОЛЕКСАНДРІВНІ (1 черга СЕС Одеська обл., Біляївський р-н, с. Латівка, вул. Дорожна, буд. 20), ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (ТЕС на біомасі Миколаївська обл., Первомайський р-н, с-ще Бандурка, вул. Центральна, буд. 40), ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ» (Енерговиробничий комплекс м. Миколаїв, площа Заводська, 13)).

 

15. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.09.2021).

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-1» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-1» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.09.2021).

 

19. Накласти штраф на ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.09.2021).

 

20. Накласти штраф на ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.09.2021).

 

21. Прийняти рішення щодо порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

2) ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ»;

3) ТОВ «ТРАНСГАЗПОСТАЧ»;

4) ДП «ПОЛУМ’Я» ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

22. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.09.2021).

 

23. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 654 «Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, виданої ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

 

24. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 червня 2021 року № 960 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

25. Провести позапланові виїзні перевірки з розподілу електричної енергії (за зверненнями споживачів):

1) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

26. Провести позапланові виїзні перевірки з розподілу електричної енергії (щодо виконання рішень НКРЕКП):

1) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

27. Провести позапланову виїзну перевірку з розподілу природного газу АТ «ОДЕСАГАЗ».

 

28. Збільшити строки проведення планових перевірок з розподілу природного газу:

1) АТ «СУМИГАЗ»;

2) АТ «ДНІПРОГАЗ».

 

29. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» з виробництва електричної енергії.

 

30. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» з виробництва теплової енергії.

 

31. Збільшити строк проведення планових перевірок СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

 

32. Збільшити строк проведення планової перевірки СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» з виробництва теплової енергії.

 

33. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови HKPEKП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

 

35. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2021 року».

 

36. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у серпні 2021 року.

 

37. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux