Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.05.2024

Результат засідання за 22 травня 2024 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 травня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕСУ»;

2) ТОВ «УКРЕНЕРГОСТРІМ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД.НЕТ»;

2) ТОВ «ПАНДАС ТРЕЙДІНГ»;

3) ТОВ «УКРЕНЕРГОСТРІМ».

3. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «НЕКСТ ДЖЕНЕРЕЙШН»;

2) ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

4. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану ТОВ «К О Л О».

5. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), видану ТОВ «АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА».

6. Унести зміну до додатка до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2019 року № 2498 (уточнення місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

7. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 12 березня 2024 року № 479 (уточнення назви об’єкта електроенергетики).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

10. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2024 рік АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 грудня 2023 року № 2441» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» порушення законодавства у сфері енергетики».

13. Застосувати санкції до ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

14. Застерегти ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

15. Застерегти ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

16. Застосувати санкції до ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

17. Застосувати санкції до АТ «РІВНЕГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

18. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 99 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

19. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1907 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

20. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2022 року № 1750 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

21. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1153 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

22. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2903 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

23. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 23 січня 2024 року № 162 «Про застосування санкцій до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

24. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 25 січня 2022 року № 152 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

25. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2904 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

26. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 25 квітня 2023 року № 743 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходу державного регулювання».

27. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2022 року № 1622 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходу державного регулювання».

28. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 98 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

29. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1910 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходу державного регулювання».

30. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2022 року № 1477 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

31. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2572 «Про застосування санкцій до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (виконання ліцензіатом розпорядження НКРЕКП від 08 березня 2024 року № 75-р «Про усунення порушень ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»).

33. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

34. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

35. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» з розподілу природного газу.

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку за повідомленням ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» від 06 травня 2024 року № ТОВВИХ-24-6819».

37. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 квітня 2024 року № 854 «Про початок розслідувань зловживань на оптовому енергетичному ринку за повідомленнями НЕК «УКРЕНЕРГО» від 01 квітня 2024 року № 01/19421, від 11 квітня 2024 року № 01/21795, від 23 квітня 2024 року № 01/24620».

38. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 квітня 2024 року № 794 «Про початок розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку за повідомленням ТОВ «Оператор ГТС України» від 09 квітня 2024 року № ТОВВИХ-24-5376».

39. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 березня 2024 року № 621» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ» (СЕС Черкаська обл. (інформація з обмеженим доступом))).

40. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану» щодо зарахування зустрічних однорідних вимог між учасниками ринку електричної енергії.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux