Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.02.2022

Результат засідання за 22 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 лютого 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГООПОРА»;

2) ТОВ «О-ГАЗ».

2. Видати ТОВ «СОЛАР СВАЛЯВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СОКАР УКРАЇНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «КОНСТАНТА ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «СОЛАР ЕЛЕКТРІК»;

3) ТОВ «ФАРАДЕЙТРЕЙД».

5. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

6. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої:

1) ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-14».

7. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛС ГРУП» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

8. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 серпня 2020 року № 1498, на підставі заяви ліцензіата строком до 22 серпня 2022 року (включно).

9. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1135 (зміна найменування).

10. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17.12.2021 № 2589 (щодо продовження терміну виконання рішення НКРЕКП).

11. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця».

12. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (щодо особливостей встановлення споживачами генеруючих установок).

13. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ».

14. Прийняти постанови НКРЕКП щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

1) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ».

15. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «Укртрансгаз».

16. Винести на відкрите обговорення та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2022 – 2031 роки Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз».

17. Прийняти постанови про внесення змін до постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», КПТМ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧМР», КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КМР», ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» та ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 2 ПК, ВЕУ 90; ВЕС 3 черга 2 ПК, ВЕУ 314)).

19. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2022).

21. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2022).

22. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2022).

23. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЙЕ Енергія» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2022).

24. Застерегти ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

25. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця.

26. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВС АГРОХІМСТАНДАРТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 грудня 2018 року № 1617.

27. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВД - ГРУП» ліцензію з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 жовтня 2019 року № 2170.

28. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відповідно до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 86.

29. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відповідно до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 87.

30. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2022).

31. Накласти штраф на ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

2) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

3) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

4) АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ», ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ», ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та провести розслідування порушень законодавства зазначеними учасниками ринку електричної енергії за період із 01 січня 2021 року до 10 лютого 2022 року.

34. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1952 «Про накладення штрафу на АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

35. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

2) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача);

3) ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» (за заявою ліцензіата);

4) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата);

5) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» (за зверненнями споживачів);

6) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата);

7) ФОП ПЕРЕСАДЬКА Р. В. (за заявою ліцензіата).

36. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» у сфері електроенергетики.

37. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» та ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».

38. Провести позапланову виїзну перевірку у сфері теплопостачання КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

39. Провести позапланову виїзну перевірку ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

40. Провести позапланову виїзну перевірку у сфері електроенергетики АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

41. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок з розподілу електричної енергії:

1) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

42. Збільшити строки проведення планових перевірок з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

43. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (з постачання природного газу);

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (з постачання природного газу);

3) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВІННИЦЯГАЗ» (з розподілу природного газу);

4) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАКАРПАТГАЗ» (з розподілу природного газу).

44. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «АЗОТ» з централізованого водовідведення.

45. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПрАТ «Укргідроенерго» та НЕК «Укренерго».

46. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

47. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у січні 2022 року.

48. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

49. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux