Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.02.2019

Результат засідання за 22 лютого 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДНІСТЕР-ЕЛЕКТРО»;

ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ТК «ТРЕЙДРЕСУРС»

ТОВ «УКРЕНК»;

ТОВ «УКРСЕРВІСРЕСУРС»;

ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС»;

ТОВ «ЦЕК».

 

3. Відмовити ТОВ ВП «АКВАТОН» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Відмовити ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Анулювати ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

6. Накласти штраф на ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2019).

 

7. Накласти штраф на КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.02.2019).

 

8. Застерегти ТО«ѲвУС-1» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Застерегти ТОВ «ГК «СОДРУЖЕСТВО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

10. Застерегти ТОВ «УКРГАЗ РЕСУРС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

11. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2019 рік.

 

12. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку та Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux