Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.04.2019

Результат засідання за 22 квітня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 квітня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЄВРО СТАНДАРТ 69»;

ТОВ «ІНТЕР-ФУД-ЕНЕРДЖІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГРІН ПАВЕР ЕЛЕКТРО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ІНТЕР-ФУД-ЕНЕРДЖІ»; 

КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ»;

ТОВ «МГЗ»;

ТОВ «ОНЕК»;

ТОВ «ТЕРРА ВВВ»;

ТОВ «ТЕЦЕНЕРГОПОСТАЧ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДОБРОСЛАВ-СОЛАР»;

ТОВ «СФЕРА ТЕХНОЛОГІЙ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ»;

ТОВ «ГРІН ЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНЕ ПОЛЕ»;

ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО»;

ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ»;

ТОВ «САНСОЛАР».

 

6. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «МЗ «ДНІПРОСТАЛЬ»;

ТОВ НТФІТ «ВЕСТІНФОРМ».

 

7. Анулювати ТОВ «ИНТЕХСЕРВИС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

8. Анулювати ТОВ «ТЛ СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

9. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод про внесення змін до Договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

ПрАТ«АК «Київводоканал»;

КП «Тернопільводоканал».

 

10. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

11. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

12. Затвердити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 10 квітня 2019 року (підпункт 3.2.2 протоколу № 9).

 

13. Накласти штраф на ТОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та зобов’язати забезпечити у строк до 31 травня 2019 року внесення до договорів постачання природного газу для потреб споживачів, що не є побутовими, істотних та обов’язкових для цього виду договору умов, передбачених Правилами постачання природного газу шляхом зазначення порядку зміни постачальника та зазначення найменування Оператора ГРМ, з яким споживач уклав договір розподілу природного газу.

 

14. Накласти штраф на ТОВ «УКРГАЗПРОДАКШН» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та зобов’язати забезпечити у строк до 20 травня 2019 року внесення до договорів постачання природного газу для потреб непобутових споживачів істотних та обов'язкових для цього виду договору умов, передбачених Правилами постачання природного газу, відповідно до підпункту 13 пункту 2.2 глави 2 Ліцензійних умов.

 

15. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1633 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309»;

«Про затвердження Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (встановлення ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на когенераційних установках з використанням альтернативних джерел енергії);

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2019 рік».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо зміни тарифів на відпуск електричної енергії для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО», ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» та ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО»;

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік»;

«Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2019 рік»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 411» (щодо перенесення сум дотаційних сертифікатів по ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»);

«Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії»;

«Про затвердження Порядку формування тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління»;

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо розподілу потужностей та запровадження процедури доступу до потужностей з обмеженнями);

«Про затвердження Інструкції з моніторингу нафтогазових ринків у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії»;

«Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2020 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux