Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.12.2016

Результат засідання за 22 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 грудня 2016 року відбулося засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КИЇВ БІО ЦЕНТР» (встановлена потужність – 330 кВт);

ТОВ «УКРГІДРО 2009» (встановлена потужність –  0,18 МВт);

ТОВ «СТАНІСЛАВ ІНВЕСТ» (встановлена потужність – 9,81772 МВт);

ТОВ «РЕНДЖИ САРАТА» (встановлена потужність –  9,552 МВт);

ТОВ «ЛІГ АГРО» (встановлена потужність – 9,9 МВт);

ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ» (встановлена потужність – 240 кВт).

 

2. Видати КП Виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) мережами.

 

3. Переоформити ПП «ХЕРСОНТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) мережами та постачання теплової енергії.

 

4. Внести зміни до інвестиційних програм на 2016 рік таким ліцензіатам НКРЕКП у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

ТОВ «Інфокс»;

КП «Маріупольське ВУВКГ»;

КП «Дрогобичводоканал».

5. Внести зміни до Інвестиційної програми на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго».

 

6. Внести зміни до І розділу (інвестиційної програми на 2016 рік) Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

ПАТ «Вінницягаз»;

ПАТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Львівгаз»;

ПАТ «Миколаївгаз»;

ПАТ «Одесагаз»;

ПАТ «Харківгаз»;

ПАТ «Харківміськгаз».

 

7. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води:

МКП «Бердичівводоканал»;

ДП «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд»;

КП «Ірпіньводоканал»;

КП «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

 

8. Встановити «зелений» тариф на відпуск електричної енергії:

ТзОВ «ЛІГ АГРО»;

ТОВ «РЕНДЖИ САРАТА».

 

9. Встановити ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс 6-ї черги Дмитрівського поля Очаківської ВЕС) надбавку до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

10. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТзОВ «ЛІГ АГРО», ТОВ «РЕНДЖИ САРАТА», ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс 6-ї черги Дмитрівського поля Очаківської ВЕС).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Кременчукводоканал»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Кременчукводоканал».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

«Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1258» (постанова НКРЕ від 04 жовтня 2012 року № 1258 «Про затвердження форм звітності НКРЕ у нафтогазовому комплексі та інструкцій щодо їх заповнення»);

«Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

13. Затвердити Перелік поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

14. Затвердити Перелік додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

15. Перерахувати 22 грудня кошти  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ПАТ «Черкаське хімволокно» та ТОВ фірма «ТехНова» за відпущену у грудні 2016 року електричну енергію шляхом наближення оплати товарної продукції грудня 2016 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux