Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.12.2015

Результат засідання за 22 грудня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 грудня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Анулювати ліцензії КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СОКАЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках  та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергі.

 

2. Встановити тарифи на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифи на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом:

ПАТ „ДТЕК Донецькобленерго”;

ПАТ „Закарпаттяобленерго”;

ВАТ „Запоріжжяобленерго”;

ПАТ „Миколаївобленерго”;

АК „Харківобленерго”;

ДПЕМ ПрАТ „Атомсервіс”;

ПАТ „ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля”;

ТзОВ НВП „Енергія-Новояворівськ”;

ТОВ „Енергія-Новий Розділ”;

ТОВ „ДТЕК Високовольтні мережі”;

ТОВ „ЗЕМ”.

 

3. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2016 рік:

ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго”;

ПАТ “Закарпаттяобленерго”;

ВАТ "Запоріжжяобленерго";

ПАТ “Миколаївобленерго”;

ПАТ “ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля”;

ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі";

АК "Харківобленерго";

ТОВ "ЗЕМ";

ТОВ “Енергія-Новий Розділ”;

ТОВ "Енергія-Новояворівськ”.

 

4. Внести зміни до Інвестиційної програми ПАТ «Черкасиобленерго» на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

5. Встановити тарифи на відпуск електричної і виробництво теплової енергії та схвалити  інвестиційні програми на 2016 рік ліцензіатам  з виробництва  електричної та теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2016 рік».

 

7. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про встановлення форм надання інформації, передбаченої Порядком розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки, та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2014 року № 212».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство». 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux