Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.06.2023

Результат засідання за 22 червня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 червня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ФУЛ ТРЕЙД».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ТОВ «АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «САНБІМ ЛТД».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛТД».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЦАВ «СТАЛКЕР».

8. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 19 березня 2019 року № 351 (зміна найменування).

9. Унести зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19 червня 2017 року № 809 (уточнення місць провадження).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік».

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 4»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 592» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС» (1 – 2 черги СЕС Вінницька обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 4» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці 4»), ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ» (СЕС Черкаська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО» (Добротвірська ГЕС)).

14. Застерегти ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Накласти штраф на ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

16. Накласти штраф на ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Накласти штраф на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

20. Накласти штраф на ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

21. Накласти штраф на КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

22. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 228 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

23. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» (за зверненням фізичних осіб).

24. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

25. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (на підставі постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2227).

26. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (на підставі постанови НКРЕКП від 20 грудня 2022 року № 1768).

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» з виробництва електричної енергії.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» з виробництва теплової енергії.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» з розподілу природного газу.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» з постачання природного газу.

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 101».

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2023 року».

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення оператором системи передачі публічних консультацій при розробленні правил розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів та визначенні структури розподілу пропускної спроможності».

35. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 109».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux