Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.03.2023

Результат засідання за 22 березня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 березня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГЛОБАЛТРАНСЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «СТРУМ ТРЕЙД».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ ГРУП».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ГЛОБИНСЬКИЙ БІОЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС»;

2) ТОВ «УКРГАЗТРЕЙДИНГ».

4. Зупинити ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

5. Зупинити ДП «НОВАТОР» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

6. Зупинити ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої.

7. Зупинити ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

8. Зупинити ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, (внесення зміни до постанови НКРЕКП від 31 березня 2021 року № 560).

9. Зупинити НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД (ТОВ) дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

10. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 858 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС»).

11. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 13 червня 2017 року № 761.

12. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289»

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на II квартал 2023 року».

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 січня 2022 року № 65».

15. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНВІН 13» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2023).

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Накласти штраф на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2023).

24. Накласти штраф на ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2023).

25. Накласти штраф на АТ «КІРОВОГРАДГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2023).

26. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 06 грудня 2022 року № 117-р (про усунення порушень АТ «ЖИТОМИРГАЗ»).

27. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 07 лютого 2023 року № 28-р (про усунення порушень АТ «ВОЛИНЬГАЗ»).

28. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 25 листопада 2022 року № 110-р (про усунення порушень ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»).

29. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 16 листопада 2022 року № 100-р (про усунення порушень ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»).

30. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 59-р (про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»).

31. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 18 листопада 2022 року № 101-р (про усунення порушень ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

32. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1460 (про застереження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця та здійснення заходів державного регулювання»).

33. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 377 (про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»).

34. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата).

35. Провести позапланові невиїзні перевірку ТОВ «ЕНЕРГОПРОСПЕКТ» та ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ПУЛЬС.

36. Збільшити строки проведення планових перевірок ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» з постачання природного газу.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва електричної енергії.

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва теплової енергії.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з постачання електричної енергії споживачу.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

42. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ» з постачання природного газу.

43. Прийняти постанову НКРЕКП «Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 04 жовтня 2022 року № 1267».

44. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІI квартал 2023 року».

45. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13 грудня 2019 року № 2827» (зміна найменування);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці), ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД» (СЕС «Котовський асфальтобетонний завод») та у частині зміни найменування ТОВ «КОРОСТЕНЬСЬКА ТЕС» (ТЕС на біомасі Житомирська обл., (інформація з обмеженим доступом)).

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2023 рік».

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2023 рік».

48. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 1117 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні – травні, липні, жовтні 2021 року та у лютому – червні 2022 року».

49. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у лютому 2023 року.

50. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

51. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану», в частині передбачення випадку накладення арешту на кошти на рахунку учасника ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux