Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.03.2019

Результат засідання за 22 березня 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 березня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ДДЗ-СЕРВІС»;

ДП НВКГ «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ»;

ПП «ФАСТ».

 

2. Анулювати АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОCПЛАВІВ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

3. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Трофанівка»), ТОВ «СІБЕКС» (Ніверковська ГЕС)).

 

4. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВІННИЦЯГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2019).

 

5. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВОЛИНЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2019).

 

6. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ» порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 22.03.2019).

 

7. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії.

 

8. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1637 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії» вважати такими, що виконані.

 

9. Вимоги постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1647 «Про здійснення заходів державного регулювання до АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» вважати такими, що виконані.

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 129 «Про накладення штрафу на ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, ухилення від виконання рішення НКРЕКП та здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 397 «Про алгоритм перерахування коштів та визнання такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 03 вересня 2008 року № 1052 та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26 липня 2013 року № 1036».

 

12. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІІ квартал 2019 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux