Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.03.2018

Результат засідання за 22 березня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 березня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГК ПРОМІНЬ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Внести зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕВД»;

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

5. Переоформити ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на безстрокову.

 

6. Анулювати ТОВ «ДЕЛЬТАГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

7. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал».

 

8. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради;

КП Кам'янської міської ради «Тепломережі»;

ДП «КТ» ТОВ «ЦНТІ УНГА»;

ВРКП «Вишгородтепломережа»;

Вовчанське підприємство теплових мереж;

КП «Червоноградтеплокомуненерго»;

ТОВ «Дзержинське управління регіонального будівництва»;

КП «Васильківтепломережа»;

КП «Вінницяоблтеплоенерго»;

Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик»;

Волочиське КПТМ «Тепловик»;

КП «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради;

ТОВ «Теплопостачсервіс» (м. Київ);

КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради;

Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж;

КПТМ «Бориспільтепломережа»;

КП «Чугуївтепло»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»;

КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області;

ПКПП «Теплокомунсервіс» (м. Буча);

КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради;

КП «БГВУЖКГ»;

КП «Бориславтеплоенерго»;

КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради;

ПАТ «Донбасенерго» (СО «Слов'янська ТЕС»);

КП «Теплогарант» (м. Конотоп);

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ».

 

9. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

10. Провести позапланові перевірки:

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ;

ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

11. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 22.03.2018). 

 

12. Накласти штраф на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 22.03.2018).

 

13. Застерегти ТОВ «ЗАХІДГРУП» та ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання природного газу. 

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Кодексу газосховищ щодо формування Планів розвитку газосховищ»;

«Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях»;

«Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E»;

«Про затвердження Порядку прийняття рішення про звільнення оператора системи розподілу від виконання вимог щодо відокремлення та незалежності»;

«Про затвердження форм звітності щодо показників якості електропостачання»;

«Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання»;

«Про затвердження мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами»;

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 лютого 2017 року № 224».

«Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ПАТ «Черкасиобленерго».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2260» (зміна тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралі ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1496» (зміна тарифу на відпуск електричної енергії ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5») .

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський);

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік.

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунального підприємства «Харківводоканал».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІІ кварталі 2018 року»;

«Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у квітні 2018 року»;

«Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 20 грудня 2001 року № 1241»;

«Про визначення ставки внеску на регулювання на ІI квартал 2018 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux