Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.09.2017

Результат засідання за 21 вересня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 вересня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «НОТОКС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго»;

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

 

3. Накласти штраф на ПАТ «РІВНЕГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «РІВНЕГАЗ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 21.09.2017).

 

4. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо впровадження добового балансування на ринку природного газу».

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»)».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863 (щодо встановлення надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»), щодо встановлення «зеленого» тарифу ЗЕА «НОВОСВІТ» (ГЕС «Сарата»)).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2196» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Кіровоградобленерго».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 № 2223» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Львівобленерго».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО».

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 21);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО» (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, с. Верхівка, вул. 8-го Березня, 61);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» (щодо встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (7 черга СЕС), ЗЕА «НОВОСВІТ» (Цекинівська СЕС № 4), ТОВ «Гранд Солар» (Чорноминська СЕС-2) та ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на території Олександрівської сільської ради)»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 серпня 2016 року № 1367» щодо перегляду тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Донбасенерго».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 04.10.2012 № 1272 «Щодо продовження дії ліцензій на виробництво електричної енергії, виданих ЗЕА «НОВОСВІТ» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ «ЕДЕЛЬВЕЙС».

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2016 року № 1583 «Про накладення штрафу на КОНЦЕРН «МТМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux