Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.01.2016

Результат засідання за 21 січня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 січня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Анулювати ліцензії ТОВ «ВОДОТЕПЛОКОМУНІКАЦІЯ» на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та постачання теплової енергії.

 

2. Видати КП «ТЕПЛОМЕРЕЖА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та постачання теплової енергії (річний обсяг виробництва - 63391Гкал; річний обсяг транспортування та постачання - 55150 Гкал).

 

3. Видати КП «ЖИТЛОСЕРВІС» Гуляйпільської міської ради Запорізької області ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність - 2,574 Гкал/год) .

 

4. Відмовити КП «ФАСТІВТЕПЛОМЕРЕЖА» Фастівської міської ради у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2015 № 3215 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

6. Встановити ПАТ «Центренерго» тарифи на виробництво теплової енергії.

 

7. Прийняти протокольне рішення з питання зменшення єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 01 січня 2016 року відповідно до чинного законодавства.

 

8. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 30 квітня 2015 № 1508 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для Філії «Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» та внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 жовтня 2015 № 2690 «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux