Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.08.2018

Результат засідання за 21 серпня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 серпня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «МАНТЕК»;

ТОВ «ПРИЗМА-14».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

НТФІТ «ВЕСТІНФОРМ»;

ПАТ «ЕК «БАРВІНОК»

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

АТ «КДБК»;

ТОВ «ЛІМІК ЕНЕРГО СЕРВІС»;

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНІЙ АСОЦІАЦІЇ «НОВОСВІТ»; 

ТОВ «ПРОМ ЕЛЕКТРО СЕРВІС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-1».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АКВАНОВА ГІДРОРЕСУРС».

 

5. Встановити тарифи на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП БМР Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя);

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

 

6. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

7. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

8. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

9. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.08.2018).

 

10. Застерегти щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії такі компанії:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО». 

 

11. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газосховищ та затвердження Змін до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Низівська ГЕС)).

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ  СОЛАР 4»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на землях Обухівської селищної ради), ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (1 черга СЕС Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Кривачинці (за межами населеного пункту)), ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1» (СЕС «Таванська 1»), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (1 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, пров. Станіславського, 16)).

 

17. Перенести розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ»;

порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux