Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.04.2017

Результат засідання за 21 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП»;

- ТОВ «ГАЗПРОМЕНЕРГО»;

- ТОВ ФІРМА «ТДК»;

- НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП»;

- ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

- ТОВ «ЛАСТЕР ПЛЮС»;

- ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ».

 

2. Переоформити КП «ВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

3. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

- ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

- НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

- ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ».

 

4. Перерахувати кошти на поточний рахунок із спеціальним режимом використання ПАТ «Херсонська ТЕЦ», відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р, та встановити алгоритм перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання ПАТ «Херсонська ТЕЦ», відкритого в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р, на поточний рахунок ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 березня 2017 року № 430 «Про алгоритм перерахувань коштів на квітень 2017 року».

 

6. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ» та не допускати надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газ (метану) вугільних родовищ.

 

7. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КОРОСТИШІВГАЗ» та не допускати надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газ (метану) вугільних родовищ.

 

8. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

9. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

10. Вилучити із структури тарифів на теплову енергію ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції з прибутку та амортизаційні відрахування) 2015 року при найближчому перегляді тарифів і зобов’язати ліцензіата врахувати кошти отримані при виконанні інвестиційних програм 2014, 2015, 2016 років, що склалися як економія та невикористані грошові кошти (виробничі інвестиції з прибутку та амортизаційні відрахування) 2014 до інвестиційної програми на 2017 рік

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 1812 «Про накладення штрафу на КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 квітня 2015 року № 1294 «Про накладення штрафу на ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 жовтня 2015 року № 2551 «Про накладення штрафу на КП ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 жовтня 2015 року № 28-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

 

15. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 24 грудня 2015 року № 38-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов НКРЕКП - Про схвалення інвестиційних програм на 2017 рік: ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» (ВП Миронівська ТЕС), ТОВ «Рівнетеплоенерго» та ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про затвердження Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1258».

 

19. Продовжити розгляд питань про прийняття постанов НКРЕКП:

- «Про затвердження Порядку формування тарифу на послугу з захоронення побутових відходів»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів»;

- «Про встановлення на травень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України».

 

20. Зняти з розгляду питання про встановлення (перегляд) структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux