Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.04.2016

Результат засідання за 21 квітня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 квітня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ПП «ПРАЙД-ЕНЕРДЖИ» (встановлена потужність – 45 кВт);

ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (встановлена потужність – 6,503 МВт);

ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (встановлена потужність – 2,705 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «МИРГОРОДСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА» (встановлена потужність – 1,659 Гкал/год);

ІЗЮМСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ (встановлена потужність – 0,4 Гкал/год). 

 

3. Відмовити ТОВ «ЗТЕК-ТРАНС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

4. Встановити ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

 

5. Встановити ТзОВ «Сатанів гідро» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

6. Встановити ТОВ «УКРОПТ «МАСТЕР-ЕНЕРГО» тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем):

КП «Дубноводоканал» Дубенської міської ради;

КП «Харківводоканал»;

КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»;

КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради;

Обласному комунальному виробничому підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал»;

КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради Полтавської області;

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області).

 

8. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Одесаобленерго»;

ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

 

9. Накласти штраф на ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

10. Накласти штраф на ПАТ «Миколаївобленерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

11. Накласти штраф на ПАТ «Сумиобленерго» щодо порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

12. Накласти штраф на ПАТ «ДНІПРОГАЗ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.


13. Накласти штраф на ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЄЮ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ») щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з  централізованого водопостачання та водовідведення.

 

14. Зобов’язати ТОВ «НІЖИНТЕПЛОМЕРЕЖІ» усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

 

15. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2016 № 510 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

16. Перенести розгляд питання про внесення змін до інвестиційної програми на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для АК «Харківобленерго».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux