Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.12.2018

Результат засідання за 21 грудня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АРКТИКГАЗ ІНВЕСТ»;

ТОВ «ВК ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

ДП «УКРАВТОГАЗ»;

ПП «ФІРМА «АЛЬПАРІ XXI».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТЗОВ «ЕЛЕКТРО ПРАЙМ»;

ТОВ «ЕНЕРГУМ»;

ПРАТ «ЗАПОРІЖАБРАЗИВ»;

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО;

ТОВ «СИСТЕМТРЕЙД»;

КП «ОДЕСЬКА ТЕЦ-2»;

ТОВ «ПОЗИТИВ ІНФІНІТІ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПОЛІХІМПРОМ»;

ПРАТ «ТРЕСТ «ПЗЕБ»;

ПРАТ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЙПІЄ-Л»;

ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА»;

ТОВ «БС ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ».

 

4. Видати ТОВ «ЕК «СОЛАР КАПІТАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ФАЙН-ЕЛ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР ЕКО ПАРК»;

ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

 

6. Відмовити ФОП Козаку Василю Миколайовичу у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Відмовити ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

8. Уточнити місця провадження ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «АЛЬТЕНЕР».

 

9. Анулювати ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

10. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»; 

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»; 

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

11. Встановити тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

12. Скасувати тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання та за відсутності рушникосушильників, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) для КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради.

 

13. Схвалити ДП «НЕК «Укренерго» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік.

 

14. Схвалити ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» зміни до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік.

 

15. Схвалити ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» Інвестиційну програму з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік.

 

16. Схвалити КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік.

 

17. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод про внесення змін до Договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

18. Накласти штраф на ТОВ «СПЕКТРГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.12.2018).

 

19. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.12.2018).

 

20. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 20 грудня 2018 року (підпункт 5.1 пункту 5 протоколу № 22) щодо залучення ДП «Енергоринок» кредитних коштів протягом грудня 2018 року – січня 2019 року (до 31 січня 2019 року включно), з подальшим перерахуванням цих коштів ПАТ «Донбасенерго», АТ «ДТЕК Західенерго», АТ «ДТЕК Дніпроенерго», ТОВ «ДТЕК Східенерго» як оплату товарної продукції березня та квітня 2019 року, на загальну суму 1 228,006 млн грн.

 

21. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

22. Прийняти постанову про затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 13 грудня 2018 року (підпункт 2.1 протоколу № 21).

 

23. Погодитись з рішеннями Ради ОРЕ від 13 грудня 2018 року (підпункти 2.3, 2.7, 2.9, 2.11, 2.15, 2.27 протоколу № 21).

 

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1576 «Про алгоритм перерахувань коштів на грудень 2018 року».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування цін на універсальні послуги, затвердженого постановою НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1177».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення:

ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (8 та 9 пускові комплекси СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 літери З та К), ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.» (2 черга СЕС-1 Херсонська обл., Білозерський р-н, межі Музиківської сільської ради), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Стриганці, вул. Незалежності), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Марківці, вул. Нивки, 65)).

 

29. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СКІФІЯ-СОЛАР-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІКОН-С»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НР СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «П’ЮР ПАВЕР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОЙКО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГРІНВАТТЕХ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н, Зіньківська сільська рада, за межами населеного пункту c. Станіславівка)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНЕНЕРГО» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Бедриковецька сільська рада, за межами населеного пункту c. Бедриківці)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н, Зіньківська сільська рада, за межами населеного пункту c. Станіславівка), ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)», ТОВ «САНЕНЕРГО» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Бедриковецька сільська рада, за межами населеного пункту c. Бедриківці), ТОВ «СКІФІЯ-СОЛАР-1» (СЕС «СКІФІЯ-СОЛАР-1»), ТОВ «АКВАНОВА ГІДРОРЕСУРС» (1 черга «СЕС Веряця-2»), ТОВ «АЛЬТГЕН» (2 черга «Віньковецька СЕС»), ТОВ «ГЕЛІКОН-С» (4 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Виноградове (за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради)), ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНЕ ПОЛЕ» (1 – 2 черги СЕС «Щирець-2»), ТОВ «НР СОЛАР» (СЕС «Південна»), ТОВ «ПЕТРОНІК» (2 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТЗОВ «П’ЮР ПАВЕР» (СЕС Львівська обл., Золочівськиий р-н, м. Глиняни, вул. Львівська, 93), ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ» (СЕС «Північна»), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 10), ТОВ «ГОЙКО» (СЕС Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Князівське, вул. Л. Українки, буд. 14), ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК» (полігон ТПВ Полтавська обл., Полтавський р-н, Ковалівська сільська рада, за межами населеного пункту с. Ковалівка)).

 

30. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1494» (зміна тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Полтаваобленерго» (Кременчуцька ТЕЦ);

«Про внесення змін до Тарифів на електроенергію, що відпускаються населенню, з 01 березня 2017 року» (щодо вилучення з категорії населення електричної енергії, яка споживається на технічні цілі та інші цілі, визначені у Примітці до Тарифів);

«Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня 2010 року № 218» (щодо скасування окремого зниженого тарифу на електричну енергію для дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія»);

«Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «УКРТРАНСГАЗ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 серпня 2017 року № 1050» (щодо розповсюдження Порядку компенсації втрат від постачання електроенергії населенню на постачальника універсальних послуг);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1420» (щодо розповсюдження Порядку компенсації втрат від постачання електроенергії населенню, яке розраховується за тарифами, диференційованими за періодами часу, на постачальника універсальних послуг);

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 січня 2013 року № 66»;

«Про затвердження Порядку повернення замовнику оператором системи передачі, операторами систем розподілу коштів, залучених як плата за приєднання на створення (будівництво) електричних мереж лінійної частини приєднання (за умови включення таких активів до регуляторної бази активів)»;

«Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»;

«Про джерела фінансування Планів розвитку газорозподільної системи, газотранспортної системи та газосховищ на 2019 – 2028 роки» (щодо заборони використання коштів до прийняття НКРЕКП рішення щодо затвердження відповідного Плану розвитку).

 

31. Перенести розгляд питань про:

відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ФОП Козаку Василю Миколайовичу;

відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТОВ «ЗЕМ»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для ДЕРЖАВНОМУ МІЖРАЙОННОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» та КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВУ ВКГ» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2018 рік».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux