Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.06.2018

Результат засідання за 21 червня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 червня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТЗОВ «ГАЛЕНЕРГО-РОГАТИН»;  

ТОВ «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»;

ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЙ БІ СІ»;

ТОВ «ПОРОДА»;

ТОВ «САНРАЙЗ Д. Е.».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»;

ТОВ «МІДСТРІМ ЮКРЕЙН»;

ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО»;

КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Анулювати ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КРОХМАЛЕПАТОКОВИЙ КОМБІНАТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Анулювати ТОВ «ЕНЕРГОГАЗТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України.

 

6. Відмовити КП «БЕРДЯНСЬКЕКОТРАНС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

7. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: 

ПрАТ «АК «Київводоканал»;

КП «Ірпіньводоканал»;

ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

 

8. Встановити ПрАТ «Київспецтранс» тариф на послугу з захоронення побутових відходів.

 

9. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Полтаваобленерго»;

ПАТ «Сумиобленерго»;

ПАТ «Чернігівобленерго».

 

10. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік: 

КП «Компанія «Вода Донбасу»;

ПрАТ «АК «Київводоканал»;

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.

 

11. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води:

ТОВ «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»);

КП «Тернопільводоканал».

 

12. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

13. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МИКОЛАЇВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

14. Накласти штраф на ПАТ «ОДЕСАГАЗ» за порушення Ліцензійних з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

15. Накласти штраф на ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

16. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛЬВІВГАЗ» за порушення Ліцензійних з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

17. Накласти штраф на ПАТ «КИЇВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

18. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ПОЛТАВАГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

19. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

20. Зобов’язати ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» до 30 листопада 2018 року усунути порушення у частині здійснення виробництва питної води із застосуванням приладів обліку (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

21. Зобов’язати ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» до 01 липня 2018 року подати зміни до інвестиційної програми 2018 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 21.06.2018).

 

22. Застерегти ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Провести позапланову перевірку ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ПОЛТАВАГАЗ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 жовтня 2016 року № 1790».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію і на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програм з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

КП «БАХМУТ-ВОДА»;

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя).

 

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на III квартал 2018 року»;

«Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб'єктами господарювання у сфері теплопостачання, які застосовують тарифи на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження Змін до Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про визначення ставки внеску на регулювання на ІІІ квартал 2018 року»;

«Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2019 рік»;

«Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж».

 

29. Перенести розгляд питань про:

встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Рівненському ОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»;

прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік: ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси); КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради; ТОВ «Білоцерківвода»; Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»; КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області; КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський); КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради; КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона;

схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо інвестиційної програми на 2018 рік для КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік: КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради; КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області та ТОВ «Білоцерківвода»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради; КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області та ТОВ «Білоцерківвода».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux