Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.03.2017

Результат засідання за 21 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Переоформити КП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові. 

 

2. Переоформити ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові.

 

3. Встановити тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, що виробляється АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік.

 

4. Встановити ПАТ «Укргідроенерго» тариф на відпуск електричної енергії на 2017 рік.

 

5. Встановити структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2017 рік.

 

6. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «побутові споживачі та релігійні організації (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності)», на березень 2017 року.

 

7. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» постачальниками природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки з постачання природного газу, та їх структурними підрозділами, а також оптовими продавцями, що здійснюють продаж природного газу газопостачальним підприємствам для виконання їх спеціальних обов’язків, для зарахування коштів, що надходять як плата за спожитий природний газ від споживачів.

 

8. Накласти штраф на ДП «АКВА-СЕРВІС» ПП «ЕЛІПС» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 12 травня 2016 року № 796 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІЛЛІЧІВСЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 03 грудня 2015 року № 2905 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОТЕПЛОСЕРВІС» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 жовтня 2015 року № 2527 «Про накладення штрафу на ПІДПРИЄМСТВО «НОВОВОЛИНСЬКВОДОКАНАЛ» ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 04 лютого 2016 року № 139 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11 серпня 2016 року № 1389 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Внести зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 13 грудня 2013 року № 239 «Про встановлення вимог щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Котовськводоканал».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта - «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо визначення сум необґрунтованого недовиконання інвестиційних програм, програм ремонтів енергопостачальних компаній та надлишково отриманого або недоотриманого доходу від здійснення ліцензованої діяльності».

 

17. Продовжити розгляд питання про перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux