Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.10.2021

Результат засідання за 20 жовтня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 жовтня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «АВТОЛОГІСТИК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Внести зміну до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КОРОБІВКА СОЛАР».

 

3. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦУНАМІ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 червня 2019 року № 1250.

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

6. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

2) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

4) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 7» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 лютого 2021 року № 139» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2350» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2267» щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ЗМК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Типового договору розподілу природного газу».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування від 20 листопада 2014 року № 13010-05/99 та від 20 листопада 2014 року № 13010-05/100».

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії»».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2354» (щодо перегляду структури тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.11.2021).

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2317»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КОРШОВЕЦЬКА СЕС» (СЕС Волинська обл., Луцький р-н, Боратинська територіальна громада, с. Коршовець, вул. Квітнева, буд. 3 В), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Чернігівська обл., Варвинський р-н, територія Журавської сільської ради (за межами населеного пункту)).

 

20. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.10.2021).

 

21. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ПП «РОІЛ» постановою НКРЕКП від 16 вересня 2021 року № 1578 «Про накладення штрафу на ПП «РОІЛ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

22. Накласти штраф на ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу.

 

23. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

 

24. Провести позапланові виїзні перевірки (за зверненнями споживачів):

1) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

2) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

5) ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ».

 

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «АЛЬТГЕН» з виробництва електричної енергії.

 

26. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» з виробництва електричної енергії.

 

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

 

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

 

29. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

30. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ».

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450».

 

32. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2682 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у листопаді 2020 року.

 

33. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

34. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux