Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.10.2016

Результат засідання за 20 жовтня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (встановлена потужність – 2,5 МВт);

- ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,5 МВт).

 

2. Видати ТОВ «АЛЬТ-ЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,894 Гкал/год).

 

3. Видати ПАТ «ЕКОЕНЕРГІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 39,8 Гкал/год) та з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 42,8 тис. Гкал).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

- ТОВ «УКРТЕПЛО СУМИ» (річний обсяг постачання – 15,3 тис. Гкал);

- ТОВ «ПАРТНЕР СВ» (річний обсяг постачання – 700 Гкал).

 

5. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «Ю.Р.О.Л.»;

- ТЗОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ РОГАТИН»;

- КП «Міськтепловоденергія»;

- ТОВ «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ-РОГАТИН»;

- ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів);

- КП «РІВНЕРАЙКОМУНЕНЕРГІЯ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ;

- ТОВ «ТЕПЛОЕНЕРГО»;

- ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ»;

- ТОВ «МІГ-2007»;

- ТОВ «ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ».

 

6. Врахувати в тарифах на передачу електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» кошти на повернення поворотної фінансової допомоги, у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності.

 

7. Схвалити ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

8. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ДП «Регіональні електричні мережі»;

- ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».

 

9. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

10. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

11. Попередити Товариство з обмеженою відповідальністю «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП: «Про затвердження Порядку комерційного обліку електричної енергії, виробленої на об’єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)». 

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 березня 2015 року № 584».

 

14. Зняти з розгляду питання про залучення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» позики в рамках реалізації, спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux