Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.01.2021

Результат засідання за 20 січня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 січня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «СОЛАР ЮГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АВТОНОМНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»;

ТОВ «АЛЬТЬОРНАТІВ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Перенести на 27 січня 2021 року розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВІННИЦЯ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ВОЛИНЬ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЖИТОМИР-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЗАКАРПАТ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «КИЇВОБЛ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «РІВНЕ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «СУМИ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ХАРКІВ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЦІ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІГІВ-ГАЗЗБУТ».

 

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у зв'язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

5. Анулювати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 жовтня 2018 року № 1240.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2178 (зміна найменування).

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 вересня 2018 року № 1007 (зміна найменування).

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 серпня 2017 року № 984 (зміна найменування).

 

9. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП (зміна території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ» та АТ «ХАРКІВГАЗ»).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи передачі на 2021 – 2030 роки».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу системи передачі».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на 2021 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на 2021 рік».

 

15. Перенести на 27 січня 2021 року розгляд питання про схвалення постанов про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

 

16. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на січень 2021 року.

 

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВТОНОМНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПАРК «ПЛЯХОВА»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17.12.2019 № 2877»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВТОНОМНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-й, Гуляйпільська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 1222082000:02:001:0460)), ТОВ «СОЛАР ПАРК «ПЛЯХОВА» (СЕС Вінницька обл., Козятинський р-н, на території Пляхівської с/р (кадастровий номер земельної ділянки 0521486200:02:005:0035)), ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» (12 пусковий комплекс 2 черги Сиваської ВЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с/р Першокостянтинівська (земельні ділянки з кадастровими номерами 6525483100:02:001:0042, 6525483100:02:001:0090)), ТОВ «ЕНЕРГОАКТИВ-1» (ГЕС Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Книшівка, вул. Лугова, 10), у частині зміни організаційно-правової форми господарювання ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА» (1 черга СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Тисаашвань, вул. Латориця, буд. 60)).

 

21. Накласти штраф на ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання. природного газу.

 

22. Провести позапланові виїзні перевірки:

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

23. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЛУБНИГАЗ» (за зверненнями споживачів та ТОВ «ГК «Нафтогаз України»);

ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ» (за зверненням споживача та ТОВ «ГК «Нафтогаз України»);

АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЛЬВІВГАЗ» (за зверненням споживачів);

ТОВ «СМАРТ ГАЗ СИСТЕМ» (за зверненням споживача).

 

24. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

25. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2020 року.

 

26. Погодити зміни до Програми відповідності АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».

 

27. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «АЗОВГАЗ»;

3) ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ»;

4) ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС»;

5) ТОВ «ГАЗОВИК»;

6) ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

7) ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux