Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.11.2018

Результат засідання за 20 листопада 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГЕЛІКОН-С»;

КТ «ПП «В.А.Т. КОМПАНІЯ «ДНІПРО «І КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО»;

ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КИЇВЕНЕРГОБУД»;

ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОМИСЛОВІСТЬ»;

ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»;

ТОВ «МЕГАКОНСАЛТ ГРУП»;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2018 рік:

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

6. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.11.2018).

 

7. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.11.2018).

 

8. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.11.2018). 

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КТ «ПП В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР» (СЕС «Азов Солар»), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, на території Клинцівської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), КТ «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ» (1 черга СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Робоча, 66), ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС» (електростанція на біомасі Львівська обл., Радехівський р-н, с. Полове, вул. Дубрівка, 14).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «Сумиобленерго».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки»:

ПрАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

ПрАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

12. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про надання/отримання аварійної допомоги».

 

14. Зняти з розгляду питання про:

відмову КП «МЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії;

анулювання КП «МЕМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами;

відмову ТОВ «ЗЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії;

анулювання ТОВ «ЗЕМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux