Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.11.2014

Результат засідання за 20 листопада 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 листопада 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПАТ «УКРТРАНСНАФТА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами (річний обсяг транспортування - 17,5 млн.т).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ПОЛІСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ» (встановлена потужність - 0,86 Гкал/год);

ПАТ «ІРПІНЬМАШ» (встановлена потужність - 1,42 Гкал/год);

ТОВ «ПРІНФОН» (встановлена потужність – 0,14 Гкал/год).

 

3. Видати ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг транспортування– 17,560 Гкал) та її чотирьох копій для філій (інших відокремлених підрозділів).

 

4. Видати ТОВ „ЕНЕРГОМЕРЕЖА-ЕКСПОРТ-ТРЕЙД” ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання - 840 млн кВт·год).

 

5. Видати ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» одну копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та одну копію ліцензії на постачання теплової енергії для філій (інших відокремлених підрозділів).

 

6. Продовжити ПАТ «КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії.

 

7. Продовжити ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ ГРУП – УКРАЇНА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

8. Переоформити ТОВ «ГАЗ-МДС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

9. Відмовити ТОВ «СПЕЦТРЕЙДГАЗ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

10. Схвалити Інвестиційні програми на 2014 рік:

СП ТОВ «Світловодськпобут»;

ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго»;

 

11. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік для:

КП "Луцькводоканал";

Підприємства «Нововолинськводоканал» ЖКО Нововолинської міської ради;

КВП Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»;

КП «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.

 

12. Схвалити зміни ЛМКП «Львівтеплоенерго» до Інвестиційної програми на 2014 рік.

 

13. Схвалити зміни ПАТ «ЕК Одесаобленерго» до інвестиційної програми на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

14. Внести Зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ»;

«Про внесення змін до Правил користування електричною енергією».

 

16. Погодити договір про купівлю-продаж електричної енергії між ДП «Енергоринок» та ТОВ «ЗЕЛЕНА ТЕХНОЛОГІЯ».

 

17. Продовжити розгляд питань про внесення змін до інвестиційних програм на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Київобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux