Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.12.2022

Результат засідання за 20 грудня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 грудня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ЕНЕРДЖІ ФРІДОМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКОЛАЙТ ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ЕКОСВІТЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «ПРОФІСВІТ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГО ПРОФТ»;

2) ТОВ «ЯНАРТАШ ТРЕЙДІНГ».

4. Унести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО».

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОАЛЬЯНС ТРЕЙД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ПРАТ «ДМЗ», та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 16 лютого 2012 року № 108» цифру та слово «05 січня» замінити цифрою та словом «05 липня».

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 15 липня 2022 року № 665 «Про зупинення дії ліцензії з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ» цифру та слово «05 січня» замінити цифрою та словом «05 липня».

8. Перенести розгляд питання про вирішення питання зупинення провадження ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ» господарської діяльності з розподілу природного газу.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу».

10. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2023 рік:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2022 – 2031 роки газорозподільного підприємства АТ «КИЇВГАЗ».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану».

14. Прийняти постанови НКРЕКП про включення ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ», ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб`єктів ринку природного газу.

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження, погодження, схвалення та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження, погодження, схвалення та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, що виробляють і постачають теплову енергію за допомогою систем автономного теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

17. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

2) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

3) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА».

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 травня 2022 року № 525».

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

5) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

5) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

21. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (розгляд Акта від 25.11.2022 № 328).

22. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (розгляд Акта від 25.11.2022 № 329).

23. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

24. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.12.2022).

25. Накласти штраф на АТ «РІВНЕГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.12.2022).

26. Накласти штраф на АТ «ОДЕСАГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 20.12.2022).

27. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 05 травня 2021 року № 773 («Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2667 («Про накладення штрафу на ПРАТ «КОРИСТИШІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

29. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1460 («Про застереження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця та здійснення заходів державного регулювання»).

30. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 18 листопада 2022 року № 101-р («Про усунення порушень ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

31. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 25 листопада 2022 року № 109-р («Про усунення порушення НЕК «УКРЕНЕРГО»).

32. Провести позапланові виїзні перевірки (за зверненнями споживачів, щодо недотримання ОСР графіків відключень):

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

6) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

7) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

8) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

9) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

10) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

11) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

33. Провести позапланову виїзну перевірку ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

34. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

35. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД» (за заявою ліцензіата).

36. Провести позапланову невиїзну перевірку НЕК «УКРЕНЕРГО» (за зверненням ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

37. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

38. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

39. Провести позапланову невиїзну перевірку ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва теплової енергії.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва електричної енергії.

42. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

43. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

44. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЛЬВІВГАЗ».

45. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

47. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2022 року № 1235» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ» (1 черга СЕС Одеська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

48. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 25 жовтня 2022 року № 1354 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у вересні 2022 року».

49. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

50. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внесків на регулювання на І квартал 2023 року».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux